Dawn of Olympus

Dawn of Olympus

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dawn of Olympus?

Dawn of Olympus tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Dawn of Olympus?

Ide o mytologický automat inšpirovaný starovekým Gréckom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Dawn of Olympus nájdete Wild symboly, Scatter symboly, expandujúce špeciálne symboly a funkciu Jackpot Bonus

Je možné v hre Dawn of Olympus získať freespiny?

Áno, za vytočenie aspoň 3 Scatterov získate 8 freespinov. V prípade potreby si ich môžete aj zakúpiť za 100-násobok stávky (funkcia nákupu freespinov nemusí byť dostupná v každom kasíne).

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hoci samotný hrací automat progresívne jackpoty neobsahuje, niektoré online kasína do automatu Dawn of Olympus nasadzujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dawn of Olympus?

Náš tip: Okrem freespinov si môžete zakúpiť aj bonusovú funkciu Jackpot Bonus, kde hráte o Grand, Major, Minor a Mini jackpot.

Vyskúšajte si výherný automat Dawn of Olympus zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Nič sa nevyrovná mytologickému slotu, ktorý vás dokonale odvedie od starostí a problémov skutočného sveta. A najmä keď grécka mytológia vždy zaručene poskytne množstvo akcie a dobrodružstva. A presne taký je aj Dawn of Olympus od spoločnosti GameArt. Moderný, dynamický, s dobrodružnou témou a skvelými bonusovými funkciami. Je to ideálna hra na únik z reality.

Online výherný automat Dawn of Olympus je poskladaný do 5 valcov a 3 riadkov. Výherné kombinácie, ktoré platia jednosmerne zľava doprava, hľadáte na 10 fixných výherných líniách. Okrem klasických kartových znakov sa na valcoch točia aj štyria bájni bohovia Zeus, Kronos, Aténa a Gaia. Ich výherné hodnoty sú ďaleko vyššie.

Freespiny a expandujúce symboly

Pri hraní hracieho automatu Dawn of Olympus je dôležité sústrediť sa na symbol Zeme. Tento samostatne platiaci symbol je totiž Wildom aj Scatterom. Ako žolík teda zastúpi chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii a ako scatter aktivuje 8 voľných pretočení. Na to ho musíte vytočiť trikrát kdekoľvek na valcoch. Ešte pred spustením prvého freespinu automat vylosuje jeden symbol a udelí mu špeciálnu expandujúcu vlastnosť. To v praxi znamená, že tento symbol sa môže rozšíriť po celom valci a vytvoriť niekoľko výherných kombinácií súčasne. A to bez ohľadu na to, či symboly medzi sebou susedia, alebo začínajú na prvom valci zľava. A čo sa stane, ak znova vytočíte tri Scattery? Získate ďalších 8 freespinov s tým, že automat zvolí nový expandujúci symbol. Takýmto spôsobom sa môžete prepracovať do takej fázy, že freespinovú hru budete hrať s niekoľkými expandujúcimi symbolmi. Maximálne s ôsmimi, čo prezrádza aj lišta vpravo hore nad valcami.

4 úrovne Jackpotu

Ďalším nemenej dôležitým symbolom je Medúza objavujúca sa na stredných troch valcoch. Pokiaľ by sa vám ju podarilo vytočiť 3x, aktivujete bonusovú hru zvanú Jackpot Bonus. Všetkých 15 políčok automatu pokryjú medúzy a vašou úlohou bude klikať na jednotlivé pozície. Pod medúzami sa ukrývajú rôzne peňažné hodnoty alebo 4-úrovňový Jackpot – Grand, Major, Minor, Mini. Hodnoty Jackpotov vidíte priamo na valcami. Cieľom je odhaliť 3 rovnaké znaky – buď nejaký Jackpot, alebo peňažnú hodnotu.

A teraz najväčší bonus na záver. Obe funkcie – freespiny a Jackpot Bonus – si môžete zakúpiť za vopred stanovený poplatok. Nákup freespinov vás vyjde na 100-násobok stávky, Jackpot Bonus vám stiahne z konta 25-násoboťk. Pokiaľ sa vám teda nechce čakať, kým aktivujete niektorú z týchto funkcií, toto je cesta ako sa vyhnúť ohryzeným nechtom.

Vyskúšajte si roztočiť Dawn of Olympus v kasíne

Ak ste doteraz nehrali žiadny automat od GameArt, robíte veľkú chybu. Hry od tohto providera vynikajú špičkovou grafikou, jednoduchým a intuitívnym ovládaním, pôsobivou hudbou a širokým záberom bonusov. A výherný automat Dawn of Olympus to len potvrdzuje. Vyskúšajte si ho najskôr vo forme demoverzie a potom ho roztočte rovnako ako my v online kasíne Tiposu. Vyhnete sa tak prípadnému riziku straty peňazí. A keď už si potykáte so všetkými starogréckymi bohmi, skúste vytočiť nejaké výhry so skutočnými peniazmi.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
GameArt
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty