GameArt online automaty

Hracie automaty od GameArt nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má tento provider kasínovej zábavy v portfóliu?

Provider GameArt sa špecializuje na vývoj viacerých typov kasínových hier. Prevahu majú tradične online hracie automaty, no v jeho portfóliu nájdete aj ruletu, blackjack, poker či baccarat.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

GameArt patrí medzi providerov hier, ktorí sa nesústreďujú len na jednu konkrétnu tému automatov. V jeho ponuke nájdete ovocné sloty, športové hry, mašinky plné pokladov, no nechýbajú ani zvieratá, rozprávky, egyptská či vianočná téma. Výber hier tohto providera je veľmi široký, vyberie si naozaj každý.

Ponúkajú hry GameArt aj špeciálne funkcie?

Hry od výrobcu GameArt sú doslova posiate rôznymi bonusmi a špeciálnymi funkciami. V ich automatoch sa stretnete s Wild symbolmi, Scatter symbolmi, expandujúcimi Wild symbolmi, multiplikátormi výhier, megasymbolmi a v mnohých hrách nechýbajú free spiny ako aj re-spiny.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od GameArt?

S populárnymi voľnými zatočeniami sa môžete stretnúť v mnohých hrách od tohto providera. Do bonusovej hry vás vo väčšine prípadov dokáže dostať vytočenie požadovaného počtu Scatter symbolov.

Čím sú GameArt automaty špecifické?

Hry sú špecifické hneď z viacerých hľadísk. Charakteristickými prvkami týchto hier sú dokonalý vizuál ako aj množstvo špeciálnych funkcií, ktoré sú v týchto hrách zahrnuté.

Ktoré hracie automaty od GameArt by vám nemali ujsť?

Ak radi spoznávate nové hry, určite by ste si mali vyskúšať čo najviac výtvorov od tohto providera. Za nás spomenieme napríklad tituly ako African Sunset 2, Mariachi Fiesta či Piggy Holmes. Vo všetkých týchto hrách vás čaká skvelá zábava s množstvom zaujímavých bonusových prvkov.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od GameArt?

Silnými stránkami hier od GameArt sú najmä perfektný vizuál, jednoduché ovládanie a nápadité špeciálne funkcie. Medzi slabšie stránky môžeme zaradiť aj to čo sme uviedli pri tých silných – konkrétne množstvo špeciálnych funkcií. Je to najmä kvôli tomu, že mnohí hráči ako aj začiatočníci viac ocenia hry s rýchlym spádom bez prekombinovaných špeciálov.
Hracie automaty