Piggy Holmes

Piggy Holmes

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Piggy Holmes?

Piggy Holmes tvorí 5 valcov, 3 riadky a 25 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Piggy Holmes?

Piggy Holmes je dobrodružný automat inšpirovaný slávnym detektívom Sherlockom Holmesom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Piggy Holmes nájdete Wild symboly, Scatter symboly, násobitele stávok, megasymboly, freespiny a respiny.

Je možné v hre Piggy Holmes získať freespiny?

Áno, získať tu môžete 6 freespinov, ktoré je možné opätovne vytočiť.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Piggy Holmes obsahuje štvoricu jackpotových výhier Mini, Minor, Major a Grand, no jedná sa o fixné bonusové výhry, nie progresívne. Niektoré online kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Piggy Holmes?

Náš tip: Po vytočení 6 symbolov zlatých prasiatok aktivujete špeciálnu funkciu Piggy Respins s bezplatnými respinmi.

Vyskúšajte si výherný automat Piggy Holmes zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105085 €
Úroveň:
Strieborný
22974 €
Úroveň:
Bronzový
132 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Detektívka na automate Piggy Holmes

Online hrací automat Piggy Holmes poteší fanúšikov krimi scény. Autori hry detektívne schopnosti legendárneho Sherlocka Holmesa prepožičali odvážnemu prasiatku. A to sa tejto role zhostilo na jednotku. Vyskúšajte si tento dobrodružný automat od GameArt so skvelým grafickým spracovaním, výborným soundtrackom a vynikajúcimi bonusmi.

Piggy Holmes sa od iných online hracích automatov nelíši. Podobne ako napríklad automat Back to Venus má 5 valcov a 3 riadky. Na 25 výherných líniách, ktoré sú fixné, platia výherné kombinácie v jednom smere, zľava doprava. V prípade niekoľkých výherných kombinácii na viacerých výherných líniách sa všetky výhry spočítajú.

Váš úspech v hre závisí predovšetkým od bonusov a špeciálnych vlastností. Našťastie ich automaty od GameArt obsahujú dostatok a ani Piggy Holmes nie je výnimkou. Prasiatko nie je len detektívom, ale aj Wild symbolom. V prípade potreby doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

2 špeciálne funkcie

Najviac zábavy a výhier prinášajú ďalšie dve špeciálne funkcie – freespiny a respiny. Voľné pretočenia aktivujete, ak na prvom, treťom a piatom valci vytočíte symbol Piggy Scatter. Počas 6 freespinov sa na stredných troch valcoch zobrazujú len megasymboly 3x3 a navyše všetky výhry sú strojnásobené. Pokiaľ by ste vytočili megasymbol Piggy Scatter, opätovne získate ďalšie 3 pretočenia zadarmo.

Bezplatné respiny, teda špeciálnu funkciu Piggy Respins, aktivujete po zobrazení 6 symbolov zlatého prasiatka kdekoľvek na valcoch. Na všetkých políčkach valcov sa objavia iba symboly zlatého prasiatka, po čom sa spustia 3 respiny. Zlaté prasiatka sa postupne pretáčajú a môžu odhaliť náhodnú výhru. Každá odhalená výhra navyšuje počet respinov na 3. V bezplatných respinoch pokračujete dovtedy, kým ich všetky nevyčerpáte. Skončiť môžete aj tak, že výhry odhalíte na všetkých 15 políčkach. V takom prípade získate ako bonus Grand Jackpot, ktorého hodnotu vidíte na valcami. Mini, Minor a Major jackpot sa ukryté pod jednotlivými zlatými prasiatkami.

Piggy Holmes na eTipos.sk aj zadarmo

Výherný automat Piggy Holmes je príjemný nielen na pohľad. Je miestom skvelej zábavy, pretože špeciálne funkcie sa spúšťajú pomerne často. Odporúčame vyskúšať Piggy Holmes v online kasíne eTipos.sk, kde máte možnosť získať aj niektorý z troch platformových jackpotov.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
GameArt
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty