Gods of Troy

Gods of Troy

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Gods of Troy?

Online výherný automat Gods of Troy má 5 valcov, 4 riadky a 30 výherných línií.

Aká je téma hry Gods of Troy?

Táto hra je postavená na téme gréckej mytológie a zavedie vás do starobylej Tróje.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Gods of Troy obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a špeciálnu funkciu Zlaté vence.

Je možné v hre Gods of Troy získať freespiny?

Áno, získať môžete až 50 freespinov. Ich finálny počet určí bonusové koleso.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno v niektorých kasínach môže byť online hrací automat Gods of Troy doplnený o progresívne Jackpoty od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate Gods of Troy?

Náš tip: Každé desiate pretočenie znamená šancu na zisk atraktívnej výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Gods of Troy zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Všetko dajte bokom, lebo s automatom Gods of Troy od Red Tiger ideme na výlet do starovekej Tróje. Vydáte sa na riadne dobrodružstvo a verte nám, že ani Achilles by sa nenechal dvakrát prosiť, aby si zatočil týmito valcami. Pripravte sa na epické výhry, kde každé desiate pretočenie aktivuje divokú jazdu s Wild symbolmi.

Grafika a skladba hracieho automatu

Online výherný automat Gods of Troy prináša grafiku, ktorá vám učaruje. Stĺpy lemované zlatom, šumivé vody Egejského mora – všetko tu má ten správny staroveký grécky šmrnc podobne ako v hrách Zeus Wild Thunder či Gates of Olympus. A tá hudba. Čaká vás silný, epický a napumpovaný soundtrack. Taký, že si priam predstavíte, ako Achilles so svojou kopijou ničí nepriateľov. Gods of Troy je rovnako bohatý na vizuálne detaily, ako boli trójske poklady. Takže ak máte chuť na hru, ktorá vás vizuálne vtiahne rovno do deja, práve ste našli svojho favorita.

Gods of Troy je 5-valcový automat so 4 riadkami a 30 výhernými líniami. Stačí si počkať na trojicu symbolov a môžete sa tešiť na pekný obnos. Výherné línie sú nemenné, teda ich počet je fixný. Platia zľava doprava.

Bonusy a špeciálne funkcie Gods of Troy

V hracom automate Gods of Troy narazíte na bohatý arzenál bonusových funkcií, ktoré môžu dramaticky zvýšiť vaše šance na výhru a poskytnúť skutočne dynamický herný zážitok. Wild symbol nahrádza všetky symboly okrem Scatteru. Špeciálna funkcia zvaná "Zlaté vence" je aktivovaná každým desiatym točením. Keď sa objavia symboly Zlatých štítov, transformujú sa na Zlaté vence, ktoré následne v desiatom otočení prechádzajú premenou na Wild symboly.

Ďalej tu máme Scatter symboly označené ako Trójske točenia. Za tri tieto symboly dostanete 7 až 15 freespinov spolu s 5 až 10 divokými symbolmi. Štyri takéto symboly odštartujú 10 až 25 freespinov so 6 až 12 Wild symbolmi. Pätica symbolov Trójskych točení vám otvára brány k možnosti hrať s 20 až 50 freespinami a 7 až 15 Wild symbolmi. Počas týchto bonusových hier sa neobjavujú symboly Zlatého štítu ani Zlaté vence. Namiesto toho sa budú Wild symboly, ktorých konečný počet určí bonusové koleso, po každom spine buď premiestňovať, alebo zostanú na svojich miestach. A ak by sa na valcoch objavil ďalší symbol Trójskych točení, pripíše sa vám extra bezplatné roztočenie.

Hrajte automat Gods of Troy aj na mobile

Výherný automat Gods of Troy získal svoje pevné miesto v pomyselnej sieni slávy našich top slotov v online kasíne Niké a to z dobrého dôvodu. So zaujímavou funkciou Zlatých vencov, kde každé desiate točenie znamená zisk nejakej štedrej výhry, sa stal rýchlo hitom. Táto hra má to správne množstvo bonusovej akcie. Presne také, aké potrebujete, keď sa pokúšate ovládnuť valce tak ako Achilles Tróju. Navyše tento automat je priam stvorený pre mobily. To znamená, že si môžete vychutnať dobrodružstvo s Gods of Troy kdekoľvek, aj na cestách.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty