Lucky Wizard

Lucky Wizard

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucky Wizard?

Lucky Wizard je 5valcový online slot so 4 riadkami a 40 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Lucky Wizard?

Túto hru môžeme zaradiť do kategórie automatov s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Lucky Wizard nájdete Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a špeciálne funkcie: šťastná výhra, šťastné valce, náhodné symboly, šťastná výmena a šťastné štuchnutia.

Je možné v hre Lucky Wizard získať freespiny?

Nie, táto hra voľné pretočenia neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra nie je súčasťou skupiny Red Tiger automatov s progresívnymi jackpotmi od výrobcu.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky Wizard?

Náš tip: Po vytočení 3 symbolov Scatter aktivujete hru s obrovským množstvom multiplikátorov. Tým najvyšším je až 800-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Lucky Wizard zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101549 €
Úroveň:
Daily Drop
385 €
Úroveň:
Hourly Drop
39 €
Niké Red Tiger Jackpot

Vkročte s Lucky Wizard do krajinky plnej kúziel

Máte radi mágiu a s ňou spojené kúzla a triky? Ak áno, nech sa páči. Predstavujeme vám online výherný automat Lucky Wizard. Už ako jeho názov navráva, ústrednou postavou je šťastný čarodejník, ktorého magické schopnosti na ceste na parádnymi výhrami zaiste oceníte. Sympatický deduško v klobúku dokáže na slote narobiť veľké veci.

Hrací automat Lucky Wizard je výtvorom spoločnosti Red Tiger, ktorú ak poznáte, veľmi dobre viete, že jej hracie automaty sa vyznačujú netradičnými bonusovými funkciami a vlastnosťami. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línii. S tými nie je možné manipulovať, pretože sú fixne dané. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere, zľava doprava. Výhry na viacerých výherných líniách sa klasicky spočítavajú.

Už samotné grafické prevedenie na nás vplývalo veľmi dobre. Autori hru zaodeli do výraznej zlato-zelenej farby. Dejstvo je vsadené do čarovnej prírody, celkový obraz automatu nás okamžite uviedol do akejsi pohody. Čo všetko na nás čakalo počas hrania, to sme veru dávno nezažili. Hotová spúšť rôznych bonusových javov je odpoveďou na otázku ako vyhrať na automate. Chvíľu nám trvalo, kým sme ich všetky pochopili.

Tomu sa povie bonusová nálož

V prvom rade treba uviesť, že symboly sú na automate rozdelené do dvoch skupín. Klasické znaky kariet majú nižšie hodnoty a symboly ako hviezda, klobúk, kniha, a podkovička výrazne vyššie. Veď napríklad za vytočenie piatich podkovičiek získate až 480-násobok stávky. Prejdime však k bonusom.

  • Wild symbol – ide o žolíka. Ten dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Za vytočenie minimálne troch týchto symbolov získate aj okamžitú výhru. Tri divoké symboly znamenajú 80-násobok stávky, štyri už 240-násobok, no a päť až 800-násobok stávky.
  • Šťastná výhra – na strednom valci sa točí symbol zlatého kotla. Ak sa na ňom objaví, začne sa plniť zlatými mincami. V podstate ide o okamžitú výhru.
  • Šťastné valce – čarodejník má schopnosť, že nedovolí, aby sa na valcoch objavili symboly s nízkymi hodnotami. To vedie k zisku vysokých výhier.
  • Náhodné symboly – keď sa čarodejník dotkne palicou niektorého symbolu, automaticky sa z neho stane Wild symbol. To vedie k zisku minimálne jednej výhernej kombinácie.
  • Šťastná výmena – čarodejník dokáže zameniť symboly s nízkymi hodnotami za symboly s vysokými hodnotami.
  • Šťastné štuchnutia – keď čarodejník štuchne do valcov, vždy vám to prinesie atraktívnu výhru.
  • Šťastný bonus – je v podstate Scatter symbolom. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3x, aktivujete nadupanú hru s extrémnou porciou násobiteľov stávok. Všetko sa to navyše odohráva v malebnom prostredí. Na konci tejto hry môžete získať až 800-násobok stávky. A ako na to? Budete si vyberať zo 6 elixírov, pod ktorými sa ukrývajú rôzne čísla. Tieto čísla udávajú, o koľko políčok sa posuniete. Čím ďalej sa budete posúvať, tým vyšší multiplikátor získate. Nič ťažké, no všetko je o šťastí.

Navštívite čarodejníka vo Svete Hier Niké

Online výherný automat Lucky Wizard si nás jednoducho podmanil. Pokiaľ ste fanúšikom automatov s takmer nekončiacou porciou bonusov, podmaní si i vás. Môžeme zhodnotiť, že čarodejník na tomto slote je prajný. Jeho magické schopnosti si zamilujete. Tak čo, pokúsite sa získať vysnívaný 800-násobok stávky? Snažiť sa o to môžete v slovenskom kasíne Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty