Dragon's Luck

Dragon's Luck

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dragon’s Luck?

Dragon’s Luck je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne daných výherných línií. Výherné kombinácie nemusia začínať na prvom valci. Stačí, ak sú vytvorené z minimálne troch rovnakých susediacich symbolov kdekoľvek na výhernej línii.

Aká je téma hry Dragon’s Luck?

Online slot Dragon’s Luck zaraďujeme medzi dračie hry či automaty s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Dragon’s Luck nájdete niekoľko špeciálnych funkcií vrátane Dračej mince, Mega dračej mince, Dračej pomoci a Mega šťastia.

Je možné v hre Dragon’s Luck získať freespiny?

Nie, tento automat nemá voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Dragon’s Luck má 3 druhy Red Tiger progresívnych Jackpotov – Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Dragon’s Luck?

Náš tip: Za vytočenie 5 symbolov s číslom 138 získate 1 380-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Dragon's Luck zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
62272 €
Úroveň:
Daily Drop
741 €
Úroveň:
Hourly Drop
23 €
Niké Red Tiger Jackpot

Bojíte sa drakov? Na valcoch nebudete!

Ak ste doteraz považovali draka iba za zlú, strašidelnú a pomstychtivú bytosť, po nasledujúcich riadkoch zmeníte názor. Teda aby sme boli presní, po prečítaní recenzie fantastického online automatu Dragon’s Luck. Je postavený práve na mýtickom drakovi, ktorý vám bude ochotne asistovať pri dosahovaní parádnych výhier. Podobne ladené tému sme už videl na automatoch Dragon Champions či Dragons of Fortune. Poďme si ho teda v skratke predstaviť.

Dragon’s Luck je 5-valcový online výherný automat s 3 riadkami a 10 výhernými líniami. Ich počet je fixne daný. A tu prichádza prvá dôležitá informácia, ktorú iste oceníte. Väčšina automatov od Red Tiger je zostavená tak, že výherné kombinácie na nich platia iba v jednom smere, čiže zľava doprava. Na tomto dračom automate však výherné kombinácie platia v hocijakom smere. Stačí, keď sú vytvorené z minimálne troch rovnakých symbolov. Začínať môžu na prvom valci vľavo a pokračovať neprerušovane smerom doprava resp. na prvom valci sprava a pokračovať bez prerušenia doľava. Alebo iba na stredných troch valcoch – druhom, treťom a štvrtom.

Netradičné bonusové funkcie

Automat je zvláštny aj pre svoju bonusovú štruktúru. Klasické výrazy automatov ako Wild symbol, Scatter symbol č freespiny by ste tu omieľali márne. Verte, že vám chýbať nebudú. Dragon’s Luck má v sebe zabudované celkom iné bonusové funkcie, prostredníctvom ktorých poľahky nadobudnete vyššie výhry.

Keď sa na valcoch objaví Dračia minca, automaticky sa pretočí a odkryje symbol. Ak sa objaví viac týchto mincí, všetky sa pretočia na rovnaký symbol, čo vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácii. Dračia minca sa tu objavuje aj vo zväčšenom mega rozmere – 3x3. To znamená, že jej prítomnosť vám prinesie okamžité mega výhry.

Na obidvoch stranách automatu strážia valce spiaci draci. Akonáhle sa prebudia, začnú na valce chrliť oheň, čím na slote vytvoria výhernú kombináciu. Ide o tzv. dračiu pomoc. Ďalším špeciálnym symbolom je symbol 138. Za vytočenie piatich takýchto symbolov získate odmenu vo výške 1 380-násobku stávky.

Jackpoty automatu Dragon’s Luck

Automat potešíme všetkých fanúšikov progresívnych Jackpotov. Táto vedľajšia bonusová hra nechýba ani na Dragon’s Luck. Aktuálne hodnoty všetkých Jackpotov - Hourly Drop, Daily Drop a Mega Drop – sú zobrazené v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. A ako teda vyhrať? Stačí len trpezlivo točiť valcami a držať sám sebe palce, aby sa symbol Jackpotu objavil 3-krát.

Hrajte o 1 380-násobok stávky v kasíne Niké

Teraz už chápete, prečo staré generácie Číňanov tak veľmi uctievali draka. Považovali ho okrem iného i za symbol šťastia a bohatstva. A presne takto to poňali aj autori hier zo spoločnosti Red Tiger a zostrojili šikovný automat Dragon’s Luck. Vyskúšajte si ho v nike.sk/casino, kde to ide aj zadarmo. Nebudete ľutovať.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty