Alchemy

Alchemy

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Alchemy?

Alchemy tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Alchemy?

Témou automatu Alchemy je alchýmia, radíme ho medzi sloty s mágiou a mytológiou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate nájdete expandujúce Wild symboly, Scatter symboly a násobitele výhier. Okrem toho aj špeciálne funkcie Premiešanie, Prefarbenie a Náhodný Wild symbol.

Je možné v hre Alchemy získať freespiny?

Áno, za vytočenie 3 symbolov knihy aktivujete freespiny, ktoré sprevádzajú aj tri špeciálne funkcie (Premiešanie, Prefarbenie a Náhodný Wild symbol).

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť súčasťou online hracieho automatu Alchemy aj 4-úrovňový Joker Bonus Progressive, prípadne lokálny jackpot kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Alchemy?

Náš tip: Za rovnaký symbol na všetkých pozíciách valcov je výhra vynásobená x5.

Vyskúšajte si výherný automat Alchemy zadarmo

Hra v útrobách tajomného laboratória

Zoznámte sa so sympatickým deduškom profesorom, ktorého čarovné vlastnosti v laboratóriu vám pri troche šťastia ukážu, ako vyhrať na hracom automate luxusné výhry. Využite jeho dlhoročné skúsenosti s mágiou a vychutnajte si všetky špeciálne funkcie, ktoré na valcoch automatu ponúka. Predstavujeme vám online automat Alchemy.

KajotWin

Tento 5-valcový hrací automat je produktom jednej z najznámejších spoločnosti v oblasti hazardu a automatových hier v strednej Európe – Kajot. V jej portfóliu nájdete predovšetkým klasické sloty, no sem-tam narazíte aj na niekoľko nadčasových kúskov. No a takýmto automatom je práve Alchemy. Jeho hlavnou postavou je staručký pán profesor. Vo svojom utajenom laboratóriu sa vám bude snažiť namiešať elixír fantastických výhier. Navyše prostredníctvom bonusových vlastností sa aktívne zapája do samotného hrania, čím vám ochotne pomôže získať oveľa vyššie sumy.

Áno, to všetko pán profesor dokáže na valcoch

5 valcov, 3 riadky a 5 fixných výherných línii, na ktorých kombinácie výhier platia zľava doprava. To sú základné číselné údaje online automatu Alchemy.Veselý profesor má zálusk namiešať elixír, vďaka ktorému by vytvoril vzácne kryštály. Práve tie majú na automate najvyššie hodnoty. Za objavenie piatich červených rubínov získate až 5000-násobok stávky. Vynaliezavý deduško má v hre ešte jednu dôležitú úlohu. Je žolíkom, čiže Wild symbolom. Okrem toho dokáže expandovať po celom jednom valci, čím značne navýši vaše šance na zisk výhry. Avšak pozor, divoký symbol sa neobjavuje na prvom valci.

Pán profesor sa neustále snaží vstupovať do hry, aby vám asistoval pri získavaní výhier. Dokáže neúspešný spin premeniť na úspešný a to 3 rôznymi špeciálnymi schopnosťami:

  • Prefarbenie – deduško svojou tajnou prísadou prefarbí všetky symboly na jeden rovnaký symbol
  • Premiešanie – deduško premieša všetky symboly na automate tak, aby vznikla výherná kombinácia
  • Náhodný Wild symbol – deduško sa náhodne objaví, po čom môže ako divoký symbol expandovať po celom jednom valci

A to sme ešte s bonusmi neskončili

Naozaj skvelé bonusové vlastnosti, nemyslíte? A to nie sme ani zďaleka na konci, čo sa špeciálnych funkcii automatu Alchemy týka. Na valcoch č. 1, 3 a 5 sa objavuje symbol knihy s profesorovými receptami. Je to Scatter symbol, ktorý vás privedie k neobyčajným a úžasným zatočeniam zadarmo. Pokiaľ ho teda vytočíte trikrát, zvoliť si môžete z troch zaujímavých alternatív:

  • 9 freespinov s pridanou bonusovou funkciou Premiešanie
  • 7 freespinov s pridanou bonusovou funkciou Prefarbenie
  • 5 freespinov s pridanou bonusovou funkciou Náhodný Wild symbol

A na záver si dajme čerešničku na torte, ktorou je multiplikátor výhier. V prípade, že rovnaký symbol vytočíte na prvých troch valcoch, výhra sa strojnásobí. Štvornásobok výhry získate za vytočenie rovnakého symbolu na prvých štyroch valcoch, no a 5-násobok výhry za objavenie rovnakého symbolu na celej ploche slotu.

Online automat Alchemy nájdete v kasíne Kajotwin

Širokospektrálna ponuka bonusov a špeciálnych funkcií na online výhernom automate Alchemy nás jednoducho nadchla. Pokiaľ máte radi rozmanitosť, netreba váhať a tento slot si vyskúšať. Zahrať si ho môžete aj cez svoje mobilné zariadenie. V slovenských online kasínach to ide aj úplne zadarmo. Stačí kliknúť na možnosť „hrať pre zábavu“.

777 EUR pre nových hráčov v kasíne

kajotwin logo

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Kajotwin
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty