Griffin's Quest

Griffin's Quest

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Griffin's Quest?

Griffin's Quest tvorí 5 valcov, pričom na každom sa zobrazuje rôzny počet riadkov. Ponúka 2400 výherných línií.

Aká je téma hry Griffin's Quest?

Ide online výherný automat s témou mytológie, kde sa na valcoch točia symboly bájnych bytostí.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Griffin's Quest obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a špeciálnu funkciu Split symbols.

Je možné v hre Griffin's Quest získať freespiny?

Áno, po vytočení minimálne 3 symbolov Scatter aktivujete voľné pretočenia. V tejto hre si bonusovú hru s freespinmi môžete aj kúpiť za vopred stanovený poplatok.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Tento hrací online automat od Tom Horn nie je jackpotovou hrou, no niektoré kasína aj do neho nasadzujú svoje vlastné lokálne Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Griffin's Quest?

Náš tip: Najvyššiu výhru prinášajú symboly okrídleného leva. Za vytočenie piatich týchto symbolov získate až 200-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Griffin's Quest zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Hoci spoločnosť Kalamba Games pôsobí na trhu iGamingu len pár rokov, čoraz viac hráčov si nachádza cestu k ich inovatívnym online hracím automatom. Ak ste skúšali hrať Caribbean Anne alebo Sky Hunters, určite si ocenili možnosť zakúpenia freespinov. Túto možnosť máte aj na výhernom automate Griffin's Quest, ktorý je zasadený do mytologického prostredia plného bájnych bytostí. Okrem toho ponúka až 2400 výherných línií, umožňuje to jeho netradičná skladba.

Netradičná skladba valcov a 2400 výherných línií

Griffin's Quest je 5-valcový online automat s rôznym počtom riadkov. Na krajných valcoch sa točia 4 symboly, na strednom 6 a na zvyšných dvoch 5 symbolov. Princíp výherných kombinácií je jednoduchý. Aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť aspoň 2 resp. 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Výška výhry závisí od daného symbolu. 200-násobok stávky získate za zobrazenie piatich symbolov okrídleného leva.

Poriadnu dávku vzrušenia a napätia vnášajú do hry bonusy a špeciálne funkcie. A naozaj je z čoho vyberať. Wild symbol vám v prípade potreby pomôže dokončiť alebo rozšíriť výhernú kombináciu. Výhernú kombináciu dokáže vytvoriť aj Scatter symbol, no jeho najväčším prínosom je aktivácia freespinov. Po vytočení troch, štyroch alebo piatich Scatterov sa spustí bonusové koleso, ktoré vám môže vyžrebovať klasické freespiny, freespiny s násobiteľmi Wild x2 a x3 alebo okamžité výhry. So symbolom blesku môžete počas bonusovej hry s voľnými pretočeniami získať nové freespiny.

Nákup freespinov cez funkciu Hyperbonus

Pokiaľ by sa vám na online slote Griffin's Quest nedarilo vytočiť potrebný počet Scatterov a aktivovať bonusové koleso, freespiny je možné si aj zakúpiť. Stačí kliknúť na funkciu Hyperbonus. Na výber máte 4 možnosti. Záleží len na vás, ktorú z nich zvolíte. Najatraktívnejším variantom je 20 freespinov s Wild násobiteľom x3. Samozrejme, stojí najviac. Poslednou špeciálnou funkciou je Split symbols. Menej hodnotné symboly sa na valcoch zobrazujú zdvojené alebo strojené, čo znamená, že sa počítajú ako 2 resp. 3 rovnaké symboly.

Hrací automat Griffin's Quest v kasíne aj cez mobil

Teraz vám už nič nebráni, aby ste si mytologický Griffin's Quest od Kalamba Games vyskúšali aj vy. Nám sa veľmi páčil. Prepracovaný grafický vizuál, dômyselná hudba a špičkové bonusy sú zárukou toho, že sa pri tejto hre nebudete nudiť. Navštívte online kasíno Tiposu, a vyskúšajte si roztočiť tento online slot aj vy. Samozrejme na to stačí aj vaše mobilné zariadenie, na ktorom sa hrá táto hra perfektne.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kalamba
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty