Sky Hunters

Sky Hunters

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Sky Hunters?

Sky Hunters je 5valcový hrací automat s 3 riadkami a výhry dosahujete na 20 fixných výherných líniách.

Aká je téma hry Sky Hunters?

Tematicky môžeme túto online hru zaradiť medzi dobrodružné hracie automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Sky Hunters obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a špeciálnu funkciu Lucky Loops.

Je možné v hre Sky Hunters získať freespiny?

Áno, získať môžete 6, 8 alebo 10 freespinov. Bonusovú hru s voľnými pretočeniami si môžete aj kúpiť za vopred stanovený poplatok.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no niektoré kasína do tohto automatu nasadzujú svoje vlastné casino jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Sky Hunters?

Náš tip: Po každom 10 spine expandujú po celom valci symboly, ktoré boli predtým náhodne zvolené.

Vyskúšajte si výherný automat Sky Hunters zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
120074 €
Úroveň:
Strieborný
6757 €
Úroveň:
Bronzový
69 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Posádka v automate Sky Hunters od Kalamba hľadá nového dobrodruha do svojho tímu. Ste pripravený vzlietnuť k oblakom a prebádať lietajúce ostrovy vysoko v oblakoch? S voľnými pretočeniami, ktoré si môžete aj kúpiť, a niekoľkými originálnymi špeciálnymi funkciami vás v tejto hre čaká skvelá zábava. A úchvatné možnosti na výhry.

Hyper Bet a Hyber Bonus

Sky Hunters je 5-valcový automat s 3 riadkami a 20 výhernými líniami, ktorých počet je fixný. Na dosiahnutie výhry v základnej hre potrebujete vytočiť dva, tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov. Záleží od daného symbolu. Dianie na automate stojí a padá na špeciálnej funkcii Hyper Bet, s ktorou ste sa mohli stretnúť aj v automate Caribbean Anne. Sami si vyberiete, na akej úrovni budete hrať. K dispozícii sú 3 úrovne, ktoré sa líšia hodnotami náhodných násobiteľov výhier a počtom freespinov, ktoré môžete získať počas základnej hry.

Freespiny aktivujete, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte aspoň 3x Scatter symbol, ktorým je vzducholoď. V prípade, že by sa vám to nedarilo, môžete si ich kúpiť. V paneli Hyper Bonus si zvolíte požadovanú úroveň s rôznym počtom freespinov a hodnotou násobiteľa výhier. Najviac je možné získať 10 voľných pretočení. Vo freespinovej hre sa objavuje symbol truhlice, ktorý pridáva 2 ďalšie spiny zadarmo.

Špeciálna funkcia Lucky Loops

Symbol vzducholode je zároveň aj Wild symbol, ktorý sa správa rovnako ako na iných automatoch. V prípade potreby teda doplní vo výhernej kombinácii chýbajúci symbol. A aby toho nebolo málo, na v automate Sky Hunters nájdete aj špeciálnu funkciu Lucky Loops. Jej princíp spočíva v tom, že prvých 9 spinov za započítava do riadku nad valcami, pričom každý 10. spin aktivuje Lucky Loops. Počas tých 9 spinov každý symbol poistky vyberie náhodný symbol, označí ho a zapíše do spomínaného riadku. V 10. spine sa všetky tieto symboly premenia na expandujúce symboly a rozšíria sa po celom valci. Treba mať na pamäti, že následné celkové výhry závisia od nastavenia panela Hyper Bet. Pretože ak by ste hrali na úrovni 3, prípadné výhry sa vynásobia od x1 do x6. Pokiaľ na úrovni 1, výhry sa nenásobia.

Sky Hunters zadarmo v kasíne eTipos

Automaty od spoločnosti Kalamba nejde nerozoznať od konkurencie. Majú prepracovanú grafiku a ešte prepracovanejšie bonusové funkcie. Nám sa po Caribbean Anne dostal pod ruku online slot Sky Hunters a musíme uznať, že opäť sme mali čo robiť, aby sme sa v ňom správne zorientovali. Možností na výhry je tu naozaj dosť. Rozhodli ste sa ho vyskúšať? V tom prípade vám odporúčame slovenské online kasíno eTipos, kde nájdete aj demoverziu. Veľa šťastia tam hore!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kalamba
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty