Caribbean Anne

Caribbean Anne

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Caribbean Anne?

Caribbean Anne je 5 valcový online automat so 4 riadkami a 40 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Caribbean Anne?

Ide o dobrodružný online hrací automat s pirátskou témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Caribbean Anne obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, divoké násobitele výhier a cashpoty so 4 úrovňami.

Je možné v hre Caribbean Anne získať freespiny?

Áno, najviac môžete získať v hre 14 freespinov. Bonusovú hru s voľnými pretočeniami si môžete aj kúpiť za vopred stanovený poplatok.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Hrať tu môžete o cashpoty, ktoré však nie sú progresívne. Niektoré kasína do automatu nasadzujú svoje vlastné lokálne Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Caribbean Anne?

Náš tip: Za vytočenie troch, štyroch alebo piatich Wild symbolov získate 90, 120 alebo 400-násobok stávky. No ešte zaujímavejšie výhry môžete získať vo freespinoch.

Vyskúšajte si výherný automat Caribbean Anne zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Pirátsky automat od Kalamba

Krásne pirátky na automatoch sú veľkým ťahákom. Ak ste hrali napríklad Corsair Queen od Synot Games, viete, čo máme na mysli. Pohľad na hlavnú hrdinku stojí naozaj za to. Smelo jej môže konkurovať aj najslávnejšia pirátka v histórii - Anne Bonny, ktorá brázdila Karibské more v 18. storočí. Práve touto írskou rodáčkou sa nechali inšpirovať autori hier spoločnosti Kalamba a zostrojili online slot Caribbean Anne. A urobili veľmi dobre. Automat totiž okrem kvalitnej grafiky a soundtracku ponúka hráčom veľký počet bonusov a špeciálnych funkcií. Z nich budete zo začiatku možno tak trochu zmätený, ale stačí niekoľko pretočení a všetko pochopíte.

Caribbean Anne má 5 valcov a 4 riadky. Na 40 výherných líniách, ktorých počet je nemenný, platia výherné kombinácie v jednom smere zľava doprava. Skladať sa musia z minimálne 3 rovnakých symbolov. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľko výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Vyberte si výšku násobiteľov a počet freespinov

Je zriedkavé, aby si hráči na automatoch mohli ľubovoľne meniť výherný potenciál. Tu to však ide. Na slote Caribbean Anne si síce nemôžete zmeniť počet výherných línií, ale viete si prispôsobiť dve dôležité špeciálne funkcie Hyper Bet a Hyper Bonus. Na paneli Hyper Bet si môžete vybrať hodnotu násobiteľa výhier a počet freespinov, ktoré aktivujete po zobrazení 3 Scatter symbolov. Hyper Bonus môžete využiť vtedy, keď sa vám nedarí vytočiť potrebné 3 Scatter symboly a aktivovať voľné pretočenia. Cez Hyper Bonus si ich pár klikmi rovno kúpite za vopred určený poplatok. Najlepšou možnosťou je násobiteľ x5 a 14 freespinov, no samozrejme, stojí najviac. Symbol bomby počas freespinovej hry pridáva jedno voľné pretočenia navyše.

Na valcoch sa točí aj Wild symbol. Je ním kormidlo lode a ako žolík supluje chýbajúce symboly výhernej kombinácie. Za zobrazenie piatich Wild symbolov získate odmenu vo výške 400-násoboku stávky. Aj pirátka Anne má silný vplyv na dianie v automate. Akonáhle sa objaví kdekoľvek na valcoch, vystrelí z pištole na obe strany a zostane zafixovaná na svojom mieste. Po 10 spinoch, čo zaznamenáva aj počítadlo medzi lebkami nad valcami, sa premení na Wild multiplikátor. Jeho výšku, ako sme už spomínali, si nastavujete v Hyper Bet.

4 úrovne Cashpotu

Niektoré hracie automaty od Kalamba sú jedinečné aj svojimi Cashpotmi. Tie ponúka aj online slot Caribbean Anne. Hodnoty bronzového, strieborného, zlatého a platinového Cashpotu sú však fixné sumy (násobky stávky), nenarastajú priebežne ako progresívne jackpoty. Na zisk niektorého z nich musíte vytočiť dostatočný počet symbolov cashpotu. Napríklad na platinový, ktorý má hodnotu 5 000-násobku stávky, ich potrebujete aspoň 15.

Online hracie automaty od providera Kalamba sa začínajú postupne objavovať aj v ponuke slovenského kasína eTipos. Tu si ich môžete zahrať v demoverzii úplne zadarmo aj vrátane Caribbean Anne. Dobrodružný automat s množstvom zaujímavých špeciálnych funkcií si skrátka musíte zahrať. Prajeme príjemnú plavbu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kalamba
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty