Kalamba online automaty

Hracie automaty od Kalamba nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má tento provider kasínovej zábavy v portfóliu?

Výrobca a poskytovateľ kasínových hier Kalamba Games, ktorý vznikol v roku 2016, sa zameriava len na vývoj online hracích automatov. Poker, ruletu alebo blackjack v jeho portfóliu nenájdete.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

Kalamba Games sa orientuje na všetky druhy obľúbených tém. Zahrať si môžete ovocné, zábavné, dobrodružné, podmorské automaty, ale aj sloty s mágiou, mytológiou, či zvieratami.

Ponúkajú hry od Kalamba Games aj špeciálne bonusové funkcie?

Na automatoch nechýbajú klasické bonusové symboly Wild alebo Scatter. Rovnako tak ani násobitele výhier či freespiny, ktoré si môžete dokonca aj zakúpiť za vopred stanovený poplatok. Kalamba prináša na trh aj novinku v podobe Cashpotov.

Ako často sa objavujú v online automatoch od Kalamba Games freespiny?

V hrách od Kalamba Games sa voľné pretočenia objavujú pomerne často. Pokiaľ by sa vám ich nedarilo aktivovať, v hrách od tohto výrobcu si môžete freespiny aj kúpiť.

Čím sú Kalamba Games automaty špecifické?

Vývojári sa držia pravidla – kvalita pred kvantitou. Všetky tituly sa môžu pochváliť skvelým grafickým prevedením s dôrazom na každý detail. Špeciálne funkcie Hyper Bet, Hyber Bonus a Cashpoty nenájdete nikde inde.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Medzi populárne tituly patria také hry ako Sky Hunters, Caribbean Anne, Blazing Bull, Fire Eagle alebo Miami Bonus Wheel.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov Kalamba Games?

Za silné stránky automatov od Kalamba Games patrí grafické spracovanie a ich jedinečné špeciálne funkcie, ktoré nemajú konkurenciu. Čo sa týka mínusov, hry priam prepchaté rôznymi novými bonusovými funkciami môžu byť pre mnohých hráčov pomalé a komplikované.
Hracie automaty