Joker Max

Joker Max

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker Max?

Joker Max tvorí 6 valcov, 4 riadky a výherné kombinácie tvoríte na 40 výherných líniách.

Aká je téma hry Joker Max?

Síce ide o ovocný online hrací automat, no s modernými bonusmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Joker Max obsahuje Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier, Cashpoty a špeciálne funkcie HyperBet a HyperBonus.

Je možné v hre Joker Max získať freespiny?

Áno, získate ich po vytočení 3 symbolov Scatter. Voľné pretočenia si môžete aj kúpiť cez špeciálnu funkciu Hyperbonus.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Niektoré kasína do automatu nasadzujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Joker Max?

Náš tip: Nastavte si funkciu HyperBet podľa seba a užívajte si freespiny podľa vlastného nastavenia.

Vyskúšajte si výherný automat Joker Max zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
119904 €
Úroveň:
Strieborný
6694 €
Úroveň:
Bronzový
143 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Moderný ovocný automat

V súčasnosti je v kasínovom priemysle toľko poskytovateľov, že si máme naozaj z čoho vyberať. Neustále sa otvárajú nové herné štúdia, čoho výsledkom sú vydania rôznych nových hier na dennej báze. Niektorí provideri upadajú, iní sú na vzostupe. Do popredia sa snaží dostať aj relatívne mladá spoločnosť Kalamba Games, ktorú možno poznáte vďaka inovatívnym titulom ako Sky Hunters alebo Caribbean Anne. Hry obsahujú moderné špeciálne vlastnosti, ktoré nenájdete nikde inde. My sme si posvietili na ďalší online automat z dielne tohto providera s názvom Joker Max. A opäť bolo na čo pozerať.

Hoci je online výherný automat Joker Max postavený na ovocnej téme s tradičným vizuálom, jeho špecifické bonusy a vzrušujúca herná zápletka vás určite zaujme. Má 6 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línií. Vyhrávate vtedy, ak zostavíte minimálne 3 rovnaké symboly vedľa seba so začiatkom na prvom valci zľava. Na valcoch sa točí spolu až 13 symbolov. Z nich 6 ovocných symbolov má nízke výherné hodnoty a 4 neovocné vyššie. Ostávajúce 3 symboly sú bonusové.

Hyper stávka a Hyper bonus

Pred štartom hracieho automatu je dôležité nastaviť si úroveň Hyper stávky. Šípkami hore a dole si môžete zvoliť zo 4 úrovní. Na valcoch sa točí až 5 symbolov Wild. Klasický, ktorý aj sám o sebe dokáže vytvoriť výhernú kombináciu, a ďalšie 4 s rôznymi multiplikátormi. Každá úroveň Hyper stávky má svoj Wild symbol s multiplikátorom.

Najväčšiu pozornosť by ste mali na automate Joker Max venovať špeciálnej funkcii Hyper Bonus. Tá v sebe ukrýva nákup freespinov s násobiteľmi výhier. Čím viac ste ochotní zaplatiť, tým viac freespinov a vyšší násobiteľ získate. Freespiny sa dajú aktivovať aj klasickou cestou bez nákupu. Aktivujete ich vtedy, ak na valcoch vytočíte 3x Scatter symbol v podobe hviezdy označenej ako Bonus. Počet freespinov závisí od úrovne Hyper stávky, ktorú ste si nastavili. Hviezda je dôležitým symbolom aj počas freespinovej hry. Za vyzbieranie 3 hviezd získate ďalšie 3 freespiny. A musíme priznať, že nám sa objavovali pomerne často.

Spletitú bonusovú výbavu hracieho automatu Joker Max zakončíme Cashpotmi, ktoré sú súčasťou viacerých Kalamba automatov. Možno ich označiť aj ako Jackpoty a ich hodnoty vidíte priamo nad valcami. Aby ste vyhrali bronzový, strieborný, zlatý alebo platinový Cashpot, musíte vytočiť potrebný počet jeho symbolov. Napríklad na platinový Cashpot potrebujete 14 až 20 symbolov.

Vyskúšajte si Joker Max zadarmo

Ak by ste chceli snúbiť tradičnú ovocnú tému s modernými bonusmi, nevyzeralo by to inak ako v automate Joker Max. Začínajúcim hráčom sa jeho nastavenia a možnosti môžu zdať trochu komplikované, a preto im odporúčame siahnuť najprv po demoverzii. Vďaka nej si všetko vyskúšate bez akéhokoľvek rizika. Takúto možnosť nájdete aj v slovenskom online kasíne eTipos. Veľa šťastia.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kalamba
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty