Zábavné, oslavné automaty

Zábavné, oslavné automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Zábavné a oslavné valcové hry

Určite ste si aj vy ocitli v situácii, keď vás neustále jednotvárne točenie spinov prestalo baviť. Zvlášť keď sa jednalo o automat, ktorý vás príliš neohúril ani témou, ani grafickým spracovaním. Aj tí najzarytejší fanúšikovia klasiky občas siahnu po hrách, na ktorých sa dá nielen čo-to vyhrať, ale aj zabaviť, aby sa tak aspoň na čas odreagovali od stereotypných strojov.

Vytvoriť niečo také nie je vôbec jednoduché, nakoľko si častokrát vyžadujú krajšie grafické spracovanie, množstvo nevšedných mechaník, animácií a zvukov a aj nejaký ten prekvapujúci, tzv. “WOW efekt”, aby sa od ostatných hier trochu odlíšili a bola v nich zaručená práve spomínaná zábavnosť. A tak sa pri nich stáva, že hráči s napätím očakávajú nejaké špeciálne animácie a zvuky pri výherných líniách, Wild či iných špeciálnych symboloch. Obzvlášť sa nevedia dočkať, aké veselé prekvapenie na nich vyskočí z minihier (napríklad Jack in a Pot od Red Tiger), ktoré sa spúšťajú rôznymi bonusovými a Scatter symbolmi a sú zvedaví, akým štýlom sa budú odohrávať.

Milé potvorky, humorne ladené symboly, veselé animácie či zvuky si vás potom určite na nie malý čas podmania (Slot Birds 81 od Apollo Games). Aj toľkokrát vo výherných ovocných automatoch umiestňované plody zrazu dostávajú akoby nový, svieži nádych, až máte chuť ich samotným spin buttonom poriadne rozmačkať. V každom jednom online kasíne určite naďabíte na desiatky takýchto hier. O ktoré ide vám bude jasné už len podľa samotných obrázkov hier. Schválne sa popozerajte po kasínach, či v nich nenatrafíte na také veselé automatíky ako sú napríklad Piggy Pirates, EggOMatic či Monkey slots.

Zábava nesmie samozrejme chýbať ani na rôznych oslavách, ktoré sa občas do hier dostávajú, aby ste si tak mohli užiť atmosféru napríklad takého brazílskeho karnevalu, ktorý nájdeme v hre Brazil Bomba od dodávateľa Yggdrasil, či oslavy sviatku mŕtvych, ktorý je tiež plný hudby, tanca a farieb a vtipne je prezentovaný v automate Skull Bonanza od Synot Games. A ak ste fanúšikmi halloweenskych osláv, siahnuť môžete po hre od Playtechu s názvom Halloween Fortune.

Oslavujte a zabávajte sa na automatoch úplne zadarmo

Aby ste zistili, ktoré z týchto zábavných nich sú pre vás tie najzaujímavejšie, ale hlavne najzábavnejšie, vyskúšajte si ich najskôr zadarmo v demo verzii. A tú, ktorá vás zaujme a ak vás zaujme, roztočte „naostro“ v online kasíne a snáď vám vyčaruje okrem úsmevu na tvári aj nejaké krásne výhry. Vaša radosť sa tým razom zdupľuje.

Hracie automaty