Skull Bonanza

Skull Bonanza

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Skull Bonanza?

Hrací automat Skull Bonanza disponuje 5 valcami, 3 riadkami a 9 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Skull Bonanza?

Témou automatu je oslava mŕtvych v Mexiku, čiže ide o zábavný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat obsahuje Wild a Scatter symboly, freespiny a násobitele výhier.

Je možné v hre Skull Bonanza získať free spiny?

Pri zobrazení troch Scatter symbolov obdržíte 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Skull Bonanza je produktom Synot Games, čo znamená, že hraním tohto slotu máte vo väčšine kasín možnosť získať niektorý z jackpotov Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať v hracom automate Skull Bonanza?

Náš tip: Atraktívne výhry dosiahnete, ak vytočíte 3x Scatter symbol a aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Počas ich zostáva každý Wild symbol zafixovaný a navyše môžete získať ďalšie voľné pretočenia alebo násobitele výhier.

Vyskúšajte si výherný automat Skull Bonanza zadarmo

Hrací automat Skull Bonanza

Skull Bonanza je zábavný online výherný automat od spoločnosti Synot Games. Jeho motívom sú Dušičky na mexický spôsob alebo teda po správnosti - Día de Muertos. Autori sa s touto témou dokonale vyhrali a slot vyniká peknou grafikou, plynulou hrou a farebnými animáciami. K dispozícii je dostatok bonusových funkcií a možnosť vyhrať až 10 000-násobok stávky. Tieto atribúty sú lákadlom pre mnohých hráčov.

Skull Bonanza je rovnako ako Amazons' Wonders 5-vaclový online automat s 3 riadkami. No na vytvorenie výhernej kombinácie vám musí postačiť 9 výherných línií, ktoré sú fixne dané a ich počet sa nedá regulovať. Na niektorej z nich musíte vytočiť minimálne tri rovnaké symboly. Rovnako ako vo väčšine automatov, kombinácia musí začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Symboly tanečnice a gitaristu majú v hre najlepšie hodnotenie a vytvoriť výhernú kombináciu dokážu aj z dvoch symbolov. Pokiaľ by sa vám podarilo zobraziť tanečnicu na všetkých piatich valcoch, na konto si pripíšete výhru v podobe 125-násobku, za piatich gitaristov 100-násobok stavenej sumy.

Fiesta bonusov

Keďže Mexičania sviatok zosnulých bujaro oslavujú, veselé to je na hracom automate Skull Bonanza aj z hľadiska bonusov. K vytúženým výhram sa môžete prepracovať rôznymi spôsobmi. Prvá cesta je Wild symbol, ktorý ako žolík v prípade potreby dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Rovnako ako pri hre 243 Mexicana, aj tu dokáže divoký symbol sám o sebe vytvoriť výhernú kombináciu, najviac je možné získať až 1 000-násobok stávky.

Ďalej je tu Scatter symbol vyobrazený ako oltár s ľudskými lebkami. Aj tento bonusový znak dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, no čo je zaujímavejšie, aktivuje voľné pretočenia. Za vytočenie minimálne troch symbolov Scatter kdekoľvek na valcoch získate 10 freespinov. Bonusom je, že každý Wild symbol vytočený počas freespinov zostáva zafixovaný na svojom mieste s tým, že prináša ďalšie freespiny alebo násobitele výhier. Ak sa spoja všetky tieto funkcie, výhry môžu byť naozaj impozantné a veľkolepá oslava na valcoch automatu môže začať. A keď do toho ešte prirátame progresívne jackpoty Synot Progressive Bonus, hra Skull Bonanza spĺňa aj tie najprísnejšie kritéria na moderný online výherný automat.

Automat Skull Bonanza samozrejme aj na mobile

Prekĺznuť do bonusovej hry s freespinami a zafixovanými Wild symbolmi je síce trošku náročné, no ak sa vám to podarí, môžete si gratulovať. Odmenou bude festival vysokých výhier. Hru Skull Bonanza sme našli aj medzi automatmi kasína Tipsport, kde je samozrejme optimalizovaná pre mobilné zariadenie, takže si automat môžete užiť kdekoľvek na cestách. Aby ste sa s ním dostatočne zoznámili, siahnuť môžete aj po demoverzii a skúsiť ním zatočiť úplne zadarmo.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty