Brazil Bomba

Brazil Bomba

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Brazil Bomba?

Brazil Bomba je 6 valcový hrací automat s 8 riadkami. Nemá klasické výherné línie, pretože výherné kombinácie na ňom vytvárate v tzv. výherných klastroch.

Aká je téma hry Brazil Bomba?

Brazil Bomba je zábavný výherný automat inšpirovaný karnevalom z brazílskeho Rio de Janiero.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Brazil Bomba pracuje na mechanike padajúcich symbolov (lavínový efekt). Nájdete na ňom aj progresívne násobitele výhier.

Je možné v hre Brazil Bomba získať freespiny?

Áno, naraz tu môžete získať až 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný automat Brazil Bomba jackpoty neponúka. No v niektorých kasínach môže byť doplnený o lokálne progresívne Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Brazil Bomba?

Náš tip: Každá výherná kombinácia zvyšuje násobiteľ výhier o +1x.

Vyskúšajte si výherný automat Brazil Bomba zadarmo

Už pred samotným spustením hracieho automatu Brazil Bomba nás upútal jeho názov. Boli sme preto zvedaví, čo si pre kasínových hráčov tvorcovia spoločnosti Yggdrasil pripravili. Už po pár okamžikoch nám bolo jasné, že názov túto hru jednoznačne vystihuje. Jej dej sa odohráva na brazílskej pláži v Rio de Janiero počas karnevalovej párty. Hlavnou protagonistkou je atraktívna tanečnica odetá do brazílskych farieb, tancujúca na sambu hrajúcu v pozadí. Táto slečna drží v rukách poriadne veľkú a nebezpečnú zbraň, pomocou ktorej vám bude pomáhať a odpaľovať bomby na hracej ploche. K tomu sa však dostaneme o chvíľku, najskôr vám popíšeme, ako vlastne tento online automat vyzerá.

S klastrami za výhrami

Brazil Bomba je alternatívna výherná hra. Netypický výherný slot pozostáva z hracieho poľa 6x8, teda ho tvorí 48 políčok. Výhru vám tu neprinesú výherné línie, ale zhluky symbolov. Vašou úlohou je vytvoriť zhluk aspoň 6 identických symbolov, ktoré musia byť umiestnené pri sebe, prípadne aj diagonálne. Celkovo sa vám bude na valcoch zobrazovať 12 rôznych symbolov, ktoré dopĺňajú dva špeciálne symboly. Po každom vytvorení výherného zhluku/strapca tieto symboly zmiznú a na ich miesto spadnú nové (lavínový efekt), čo vám dáva ďalšiu šancu ako na automate vyhrať, a to úplne zadarmo.

Funkcie Bomba, Multiplikátor a Free spiny

Ako sme už spomenuli, na valcoch sa vám budú častokrát zobrazovať aj dva špeciálne symboly. Tým prvým je „Bomba“ a druhým je symbol „Free spins“. Špeciálny symbol „Bomba“ sa môže počas hry zobraziť na 2., 3., 4. a 5. valci a keď sa tak udeje, vaša šarmantná brazílska tanečnica ju z ľavého boku automatu odpáli. To spôsobí, že symboly okolo nej v tvare hviezdy vybuchnú spolu s ňou (až 16 symbolov) a na ich miesto popadajú nové symboly, ktoré vám môžu dopomôcť k ďalším výherným klastrom.

Vďaka symbolu „Free spins“ môžete získať bonusovú hru so zatočeniami zadarmo. Aký počet ich získate, závisí od toho, koľko symbolov „Free spins“ sa na valcoch objavilo. Tri symboly = 5 voľných zatočení, štyri symboly = 10 voľných zatočení, päť symbolov = 15 voľných zatočení a šesť Free spins symbolov = 20 voľných zatočení.

Poslednou, no veľmi obľúbenou funkciou tohto automatu je multiplikátor výhier. V pravej časti automatu sa nachádza kruh, v ktorom máte uvedenú aktuálnu výšku násobiteľa vašich výhier. Po každej výhernej kombinácii, alebo po každom výbuchu bomby na valcoch, sa tento násobiteľ navyšuje o jeden. Maximálna hranica multiplikátora nie je stanovená, takže pri troche šťastia môžete dosiahnuť závratné výhry. Ak sa po zatočení valcami na ploche neobjaví bomba alebo žiadna výherná kombinácia, násobiteľ je vynulovaný a idete opäť od nuly. Toto však neplatí v bonusovej hre s voľnými zatočeniami, tam násobiteľ ostáva na rovnakej hodnote aj po nevýhernom zatočení.

Zaujal vás automat Brazil Bomba? Vyskúšajte si ho zadarmo

Musíme povedať, že online výherný automat Brazil Bomba sa tvorcom z Yggdrasilu vydaril na jednotku. Kombinácie skvelej grafiky, chytľavej muziky latinskoamerických rytmov, pohodového ovládania a štedrých bonusov do seba zapadli ako puzzle. Automat Brazil Bomba vám môžeme jednohlasne odporučiť. Dajte mu šancu a vyskúšajte si ho pokojne na úvod úplne zadarmo.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty