6 valcové hracie automaty

6 valcové hracie automaty

Vstupný bonus: 7777 EUR

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Vstupný bonus: 333 FS

fortuna logo

333 spinov na vybraných automatoch v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Šesťvalcové luxusné online hry

Automatov, kde by sa točilo šesť valcov síce nie je mnoho, ale ak už na taký narazíte, určite ho vyskúšajte. Ak totiž tvorcovia nie sú úplne neskúsení, dokážu vám na tejto veľkorysej hracej ploche ponúknuť veľmi slušný herný zážitok.

6 valcov je už poriadny priestor, na ktorom sa dajú vymýšľať super veci. Napríklad poriadna kopa výherných línií (Gonzo's Quest Megaways), parádne čachre s bonusmi, alebo tiež vyplácanie výhier zľava aj sprava (Ninja Ways). Teda niežeby to nešlo aj na automatoch s menším počtom valcov, ale tu to môže byť vskutku epické.

Veľmi často sú navyše 6 valcové automaty nositeľmi vysokej kvality preto, lebo ide o rozšírenia či „pokračovania“ úspešných päťvalcových online slotov (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6). Mnoho tvorcov, ak vidí, že je niektorý ich hrací automat úspešný, pripraví aj verziu so 6 valcami. Samozrejme trochu sa pohrá s hodnotami výherných čiastok, prípadne štedrosťou bonusov. Alebo pribudnú úplne nové symboly.

Majestátne 6-valce máme radi. Ide o epické stroje, ktoré už len svojim výzorom priťahujú pozornosť. A keď sa na nich začnú pri spinoch objavovať bonusy (Brazil Bomba), niet lepšieho pocitu, ako 6 scatter symbolov na obrazovke. Teda, jedine, že by ich bolo ešte viac.

Hracie automaty