Hot Wild 100

Hot Wild 100

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Wild 100?

Výherný automat Hot Wild 100 tvorí 6 valcov, 4 riadky a až 100 výherných línií.

Aká je téma hry Hot Wild 100?

Túto hru radíme do kategórie ovocných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online hrací automat Hot Wild 100 obsahuje expandujúce Wild symboly a dva Scatter symboly.

Je možné v hre Hot Wild 100 získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Výherný automat Hot Wild 100 disponuje Royal jackpotom, no nie vo všetkých kasínach je nasadený. Avšak niektoré iné kasína do hry inštalujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Wild 100?

Náš tip: Za tri, štyri, päť alebo šesť dolároviek získate 3, 20, 100 alebo až 500-násobok stávky. K výhram vám dopomôže aj expandujúci Wild symbol.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Wild 100 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105085 €
Úroveň:
Strieborný
22974 €
Úroveň:
Bronzový
132 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Viac výherných línií, viac výhier

Koľko výherných línií musí mať hrací automat, aby ste sa ho rozhodli vyskúšať? Postačí vám ich päť, dvadsať, štyridsať, sto alebo musí byť multilíniový? Pokiaľ sa držíte zlatej strednej cesty a stovka výherných línií je pre vás tak akurát, svoju pozornosť by ste mali zamerať na slot Hot Wild 100. Skúsenejším hráčom zrejme jeho názov niečo hovorí. Ide totiž o pokračovanie série automatov Hot Wild od spoločnosti Tech4bet, tentokrát so 100 výhernými líniami.

Online výherný automat Hot Wild 100 má dokonca ešte o jeden valec viac ako jeho predchodca Hot Wild 40. Áno, autori ho ešte viac rozšírili a tak ho tvorí spolu 6 valcov a 4 riadky. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať bez prerušenia smerom doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa všetky výhry sčítajú.

Divoký symbol sa rozšíri na celý valec

Automat 100 Hot Wild je veľmi jednoduchý a po grafickej stránke nenáročný. Nenarazíte na žiadne pomalé a otravné 3D animácie, ktoré by ste museli vždy len preklikávať. Symboly tvoria rôzne druhy ovocia, ktoré dopĺňa červená sedmička a tri bonusové symboly. Presne tak, ako tomu bolo aj vo verzii s 20 výhernými líniami.

Najväčším vašim pomocníkom pri tvorbe výherných kombinácii bude dozaista expandujúci Wild symbol. Dokáže vytvoriť niekoľko výherných kombinácií naraz, za čo môže jeho expandujúca vlastnosť. V momente, keď je súčasťou výhernej kombinácie, rozšíri sa po celom valci a prinesie vám ďalšie výhry.

Ako získať 500-násobok stávky

Ďalším bonusovým symbolom je Scatter symbol. Vlastne sú dva, jeden zobrazuje podkovu a druhý dolárovku. Podkova sa objavuje na prvom, treťom, štvrtom a šiestom valci a získať za ňu môžete 20 resp. 100-násobok stávky. Symbol amerického dolára sa točí na všetkých šiestich valcoch a polepšiť si vďaka nemu môžete o 3, 20, 100 alebo dokonca až 500-násobok. Trochu nás zamrzelo, že rovnako ako pri Amusnet hrách 100 Burning Hot či Royal Secrets, vás ani jeden z dvoch Scatter symbolov nepošle do bonusovej hry.

Atraktívne progresívne Jackpoty v kasíne

Bonusový okruh automatu 100 Hot Wild uzatvoríme progresívnymi Jackpotmi, ktoré sú súčasťou online kasína eTipos.sk. Ak teda chcete pokúšať šťastie a získať niektorý z troch atraktívnych jackpotov, odporúčame vám práve toto kasíno. Hodnoty všetkých troch Jackpotov – Gold, Silver, Bronze – priebežne narastajú, čo vidíte priamo na valcami. Získať ich môže náhodný hráč a to kedykoľvek. Vy to nijako neovplyvníte.

Samotný hrací automat Hot Wild 100 môže obsahovať aj progresívny jackpot od výrobcu tejto hry Tech4bet s názvom Royal Jackpot. Videli sme ho už v mnohých kasínach, no nie všetky ho musia mať pri tejto hre nasadený.

Rýchla a nenáročná hra na 100 výherných líniách je presne ten dôvod, prečo by ste si online automat Hot Wild 100 mali aspoň vyskúšať. Zo začiatku kľudne aj v demo verzii, aby ste sa s ním dokonale oboznámili. Hra je samozrejme dostupná aj na mobilných zariadeniach, takže si už len stačí skontrolovať kvalitu signálu a hor sa do točenia.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty