Hot Wild 20

Hot Wild 20

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Wild 20?

Výherný automat Hot Wild 20 tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií.

Aká je téma hry Hot Wild 20?

Túto hru zaraďujeme do kategórie ovocných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online automat Hot Wild 20 obsahuje expandujúce Wild symboly a dva Scatter symboly.

Je možné v hre Hot Wild 20 získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Hot Wild 20 obsahuje Royal jackpot, hoci nie v každoma kasíne je súčasťou tejto hry. V niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Wild 20?

Náš tip: Za 5 červených sedmičiek získate 150-násobok stávky, k čomu vám pomôže aj expandujúci Wild symbol.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Wild 20 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Vyberať si z dnešnej ponuky online výherných automatov je radosť. Jednotliví provideri sa predbiehajú v tom, aby na svoje špičkové hry nalákali čo najviac hráčov. A z pohľadu nás, hráčov, to je len a len dobre. Ponuka je naozaj široká. Avšak na druhej strane tých hier na iGamingovom trhu je toľko, že niekedy nám trvá vybrať si ten správny kúsok. Každý hráč má svoje preferencie. Ak ste fanúšikom starej overenej klasiky v podobe ovocných slotov, online automat Hot Wild 20 stojí minimálne za pozornosť.

Jednoduchý a nenápadný ovocný automat

Hrací automat Hot Wild 20 je dielom českého nováčika Tech4bet. I keď táto spoločnosť je pre mnohých hráčov ešte veľkou neznámou, pomaly ale iste sa etabluje na trhu s kasínovými hrami. Automat sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne stanovených výherných línií. Keďže i o takpovediac retro automat, na valcoch sa točia klasické symboly ovocia doplnené o pár neovocných symbolov. Aby bola kombinácia výherná, musí sa skladať minimálne z troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Ovocné symboly majú v hre nižšie hodnoty, výnosnejšie sú tie neovocné. Sú štyri, z čoho tri sú bonusové symboly.

3 bonusové symboly na valcoch

Najvyššiu hodnotu na online automate Hot Wild 20 má červená sedmička. Získať za ňu môžete 0,5 - 2,5 - 10 alebo 150-násobok stávky. Prvým bonusovým symbolom na valcoch je Wild symbol. Je žolíkom, čiže v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ak je jej súčasťou, expanduje (roztiahne sa) po celom valci a vytvoriť môže teda niekoľko výherných kombinácii naraz. Ďalej sú tu dva Scatter symboly – podkova a dolárovka. No podobne ako pri Amusnet automatoch Burning Hot či 27 Wins, ani jeden z nich neaktivuje freespiny, čo nás trochu zamrzelo. Za oba dostanete „iba“ okamžité výhry. Za 3 symboly podkovy (objavuje sa iba na 3 valcoch) môžete získať 20-násobok stávky, za dolárovku je to 2, 20 alebo 100-násobok stávky.

Vyskúšajte výherný automat Hot Wild 20 v kasíne eTipos.sk

Hovorí sa, že menej je niekedy viac. A na výhernom automate Hot Wild 20 to platí do bodky. Aj napriek tomu, že slot nedisponuje ďalšími rôznymi bonusovými funkciami a špeciálnymi vlastnosťami, hráča dokáže zabaviť i bez toho. Absenciu freespinov totiž dokonale vykompenzoval expandujúci Wild symbol. Vyskúšajte si ho i vy v kasíne eTipos.sk a určite nám dáte za pravdu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty