27 Wins

27 Wins

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 27 Wins?

Online hrací automat 27 Wins sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií, ktorých počet je nemenný.

Aká je téma hry 27 Wins?

Na tomto klasickom výhernom automate sa točia symboly ovocia.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat 27 Wins obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 27 Wins získať freespiny?

Nie, táto kasínová hra neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

27 Wins je online automat, ktorý ponúka 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Navyše niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 27 Wins?

Náš tip: Za vytočenie troch Scatter symbolov kdekoľvek na valcoch získate náhodnú výhru až do výšky 100-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat 27 Wins zadarmo

27 Wins eTIPOS.sk

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Online automat pre nenáročných

Na úvod recenzie 27 Wins musíme uviesť, že tento online automat je natoľko klasický, že hráčom s vysokými nárokmi pri výbere slotu odporúčame zaloviť v „komplikovanejších vodách“. Pokiaľ však hľadáte základnú funkcionalitu, jednoduchý princíp fungovania hry a chcete si iba oddychovo roztočiť valce, smelo čítajte ďalej.

27 Wins je 3-valcový online výherný automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami. Po vizuálnej ani zvukovej stránke nečakajte žiadne zázraky. Autori automatových hier z Amusnet stavili na overenú a nesmrteľnú klasiku. V hre nájdete všetky tie prvky, ktoré boli súčasťou prapôvodných automatov. Jednotlivé symboly možno rozdeliť do dvoch kategórii – ovocné a neovocné. Prvá skupina symbolov má nižšie hodnoty, s tými neovocnými sa dá získať oveľa viac. Tak napríklad za tri citróny alebo tri čerešne získate iba dvojnásobok stávky, pričom za tri zvončeky alebo tri sedmičky už 30-násobok. Na ceste k vyšším výhram môžete využiť 4 bonusové vlastnosti alebo funkcie – Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty a Gamble (Risk).

Herné bonusy a lákavé progresívne Jackpoty

Čapica dvorného šaša je Wild symbolom. Ako zvyčajne dopĺňa chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho dokáže vytvoriť i samostatnú výhernú kombináciu. Tri vytočené čapice vo výhernej línii vás odmenia 50-násobkom stávky.

Logo hry – 27 Wins – je Scatter symbolom. Za jeho trojnásobné zobrazenie však nezískate žiadne freespiny, ako tomu väčšine býva, ale „iba“ okamžitú náhodnú výhru. Tá sa môže pohybovať v rozmedzí od 25 do 100-násobku stávky.

Ďalej je tu funkcia Gamble (Risk). Vďaka nej sa môžete pokúsiť svoju nadobudnutú výhru párkrát zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru automaticky zdvojnásobí, po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Poslednou bonusovou vlastnosťou online hracieho automatu 27 Wins sú progresívne Jackpoty. Sú 4 a môžete sa s nimi stretnúť pri väčšine automatov od Amusnet ako napríklad Dice & Roll, Great 27, či Flaming Hot. To je v konečnom dôsledku dobré, pretože čím viac hráčov hrá sloty s progresívnymi Jackpotmi, tým rýchlejšie stúpajú ich hodnoty. Navyšujú sa z každej uzatvorenej stávky, z každého otočenia valcami. Aby ste získali jeden z nich, potrebujete splniť dve „maličkosti“. Na automate 27 Wins sa musí objaviť nápis Jackpot Cards, čo vás presmeruje do bonusovej hry o jackpot. Následne treba nájsť medzi 12 kartami 3 s rovnakým znakom. Aký znak sa vám podarí nájsť, taký Jackpot sa presunie na vaše hráčske konto.

Hrací automat 27 Wins aj v kasíne eTipos.sk

K jednoduchému online automatu 27 Wins už nemáme viac čo dodať. Opísali sme asi všetko dôležité, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako roztočíte jeho valce. Nájdete ho v slovenskom kasíne na eTipos.sk, kde si ho máte možnosť zahrať aj úplne zadarmo. Zabojujte o jeden zo štyroch Amusnet jackpotov aj vy.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty