Amusnet online automaty

Hracie automaty od Amusnet nájdete v kasínach

TIPOS logo

Vstupný bonus: 1050 EUR

Hraj v kasíne
DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne
Slovmatic logo

Vstupný bonus: 3000 EUR

Hraj v kasíne
SYNOT TIP logo

Vstupný bonus: 10000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má tento provider kasínovej zábavy v portfóliu?

Amusnet je bulharská spoločnosť, ktorú hráči dlhé roky poznali pod názvom EGT. Ide o providera, ktorý je na trhu od roku 2002. Zaoberá sa vývojom hracích automatov, no v jeho portfóliu nechýbajú ani rulety, blackjacky či lotéria.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

Amusnet ponúka približne dve stovky hracích automatov, medzi ktorými majú jednoznačnú prevahu jednoduché sloty s ovocnou témou. V ponuke tohto providera však nájdete aj iné témy, ako sú napríklad hry s drakmi, sloty z podmorského sveta či z prostredia Egypta. Ponuka Amusnet hier je veľmi bohatá, určite ju treba prebádať.

Ponúkajú hry od Amusnet aj špeciálne bonusové funkcie?

Áno, vo väčšine hier od Amusnetu natrafíte aj na bonusové funkcie. Majú ich zväčša pod palcom Wild a Scatter symboly. V niektorých slotoch dokonca natrafíte na expandujúce Wild symboly, pretočenia zadarmo, re-spiny a väčšina z týchto hier je zaradená aj v hre o štvoricu progresívnych jackpotov.

Ako často sa objavujú v online automatoch Amusnetu free spiny?

Freespiny sú bonusom, ktorý zaujíma väčšinu hráčov. Scatter symboly v niektorých automatoch od Amusnet prinášajú iba okamžité výhry, no v mnohých kúskoch od tohto výrobcu hier si budete môcť vybojovať aj voľné zatočenia.

Čím sú Amusnet automaty špecifické?

Od hracích automatov od Amusnetu nečakajte žiadnu prečačkanú grafiku. Mnohé z hier na vás budú pôsobiť ako retro kúsky, čo je jedným z poznávacích znamení slotov od tohto výrobcu. Poväčšine prípadov sú hry tohto dodávateľa veľmi jednoduché, čo sa bude páčiť predovšetkým menej skúseným hráčom, ale aj tým, ktorí chcú pri hraní pohodlne zrelaxovať a užiť si rýchlu plynulú zábavu bez množstva špeciálnych funkcií.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Výrobca Amusnet sa môže pýšiť množstvo vytvorených hier, takže na výber budete mať množstvo zaujímavých možností. Veľmi populárnymi sú napríklad hracie automaty Burning Hot, Zodiac Wheel, Great 27 či 20 Super Hot.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov Amusnetu?

Silnými stránkami týchto hier je ich jednoduchosť a hrateľnosť. Ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása a pri hrách Amusnetu to platí doslova. Dôkazom je obrovský záujem o tieto hry po celkom svete. Medzi slabšie stránky by sme mohli zaradiť originalitu bonusov a vizuál, ktorý však zážitok z hry nepokazí.
Hracie automaty