Dice & Roll

Dice & Roll

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dice & Roll?

Automatová hra Dice & Roll pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línií.

Aká je téma hry Dice & Roll?

Ide o ovocný hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Dice & Roll nájdete expandujúce Wild symboly, Scatter symboly i funkciu Gamble.

Je možné v hre Dice & Roll získať freespiny?

Nie, automat neobsahuje bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Rovnako ako väčšina hier od Amusnet, aj hrací automat Dice & Roll obsahuje štyri progresívne Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dice & Roll?

Náš tip: Za vytočenie 5x symbolu Scatter získate výhru v hodnote až 200-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Dice & Roll zadarmo

Dice & Roll TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Sladké ovocie, zlaté zvončeky, šťastné sedmičky a jagavé hviezdy sú známymi symbolmi pre hráčov obľubujúcich klasické výherné prístroje. Dnes ich je na trhu s kasínovými hrami riadna „fúra“. Ale ako si vybrať ten správny? Na to vám žiaľ nevieme dať zaručenú odpoveď. Vieme vám však poskytnúť seriózne recenzie výherných automatov od akéhokoľvek providera online kasínových hier. Tentoraz sme si posvietili na Amusnet automat nazvaný Dice & Roll.

Dice & Roll je výtvorom spoločnosti Amusnet (EGT), v ktorej portfóliu sú desiatky až stovky jednoduchých a rýchlych ovocných automatov. Líšia sa od seba buď štruktúrou, grafikou, alebo bonusovou výbavou. Dice & Roll by sme zaradili do kategórie automatov s priemernými bonusmi a so stredne vysokou volatilitou. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línii. Kombinácia je na ňom výherná vtedy, ak sa minimálne 3 rovnaké symboly objavia v neprerušovanom slede na prvých valcoch v smere zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na v rámci jednej línie platí iba kombinácia s najvyššou hodnotou. V prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľkých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta.

Expandujúci Wild symbol

Okrem tradičných ovocných symbolov, ktoré majú nižšie hodnoty, sa na slote točia aj symboly zvončekov, sedmičiek, hviezd a hracích kociek. Tie sú o niečo štedrejšie. Navyše dva z nich sú bonusovými symbolmi. Wild symbolom sú hracie kocky. V prípade absencie nejakého symbolu vo výhernej kombinácii ho doplní. To ale nie je všetko, čo divoký symbol dokáže. Kdekoľvek sa objaví, expanduje na všetky ďalšie susediace políčka, čo môže vyústiť do zisku niekoľkých ďalších výherných kombinácii. Scatter symbolom je hviezda. Obľúbené freespiny však za ňu nezískate. Jediným plusom tohto bonusového symbolu je jeho hodnota, ktorá je najvyššia spomedzi všetkých. Za 3 hviezdy získate 5-násobok stávky, za 4 už 20-násobok a za 5 dokonca 200-násobok stávky. Ak by ste mali pocit, že vaše výhry nie sú dostatočné, skúste ich zdvojnásobiť. Slúži na to funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa zdvojnásobí. Po nesprávnom tipe ale o ňu prídete, čiže radšej opatrne.

Progresívne Jackpoty na Dice & Roll

Online automat Dice & Roll už nedisponuje žiadnou inou bonusovou funkciou, ak teda nepočítame populárne progresívne EGT Jackpoty. Tieto štyri jackpotové úrovne už zaisto poznáte z podobných hier od EGT - Burning Hot, Flaming Hot či Supreme Hot. Ide o vedľajšiu bonusovú hru so 4 kumulovanými jackpotovými výhernými úrovňami. Nárast jednotlivých jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. A ako získať niektorý z nich? Musíte len točiť valcami a dúfať, že sa po ich dotočení pred vami objaví nápis - Jackpot Cards. Ten vás presunie do bonusovej hry, s úlohou vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 rovnakého druhu.

Dice & Roll zadarmo aj na mobile

Existuje mnoho výherných automatov, ktoré ponúkajú rovnakú vizualizáciu a škálu špeciálnych funkcií ako slot Dice & Roll, no zakomponovanie expandujúceho divokého symbolu bol od autorov skvelý ťah. Mierne vykompenzoval aj absenciu freespinov. A ak k tomu prirátame možnosť vyhrať niektorý z progresívnych Jackpotov, nie je na zahodenie. Skúste si ho aj vy v kasíne na etipos.sk, pokojne aj na svojom mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty