40 Super Hot

40 Super Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 40 Super Hot?

Online slot 40 Super Hot sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 40 Super Hot?

Ide o tradičný ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat 40 Super Hot obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a funkciu Gamble na zdvojnásobenie výhier.

Je možné v hre 40 Super Hot získať freespiny?

Nie, táto hra neobsahuje voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

40 Super Hot ponúka možnosť hrať v hre zvanej Jackpot Cards o 4 úrovne progresívneho jackpotu. Okrem toho niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 40 Super Hot?

Náš tip: Zamerajte sa na Scatter symbol, za ktorý môžete získať až 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat 40 Super Hot zadarmo

40 Super Hot TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Ovocná klasika Super Hot so 40 výhernými líniami

Na našich stránkach ste si už mohli prečítať viaceré recenzie výherných automatov zo série Super Hot od Amusnet. Túto ovocnú sériu klasických online slotov uzatvárame ďalšou „mašinkou“ s názvom 40 Super Hot, tentokrát so 40 výhernými líniami Ak hrávate radi retro automaty, poďte sa s ňou bližšie zoznámiť.

Online hrací automat 40 Super Hot sa od verzie 20 Super Hot až tak moc nelíši. V podstate je rozdielna iba skladba a najmä počet výherných línii. Automat tvorí 5 valcov a 4 riadky. Ak sa vám 20 či týchto 40 výherných línii zdá stále málo, môžete si v online kasíne vyskúšať aj 100-líniovú verziu tohto klasického automatu.

Rovnako ako tomu bolo pri spomínaných súrodencoch z tejto série hier, aj na automate 40 Super Hot platia výherné kombinácie zľava doprava s tým, že začínať musia na prvom valci vľavo. Vytočiť je potrebné minimálne tri rovnaké symboly na susedných valcoch. Pokiaľ by ste vytočili viacero výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách, o nič neprídete. Všetky kombinácie sa sčítajú.

Za 3x Scatter symbol až 500-násobok stávky

Keďže ide o klasický ovocný automat, na valcoch sa točia symboly čerešní, sliviek, pomarančov, citrónov, melónov a hrozien. Okrem nich sú tu i dva bonusové symboly. Sú identické ako vo verziách 20 Super Hot a 100 Super Hot. Wild symbolom je červená sedmička, ktorá v pozícii žolíka dopĺňa v prípade potreby chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Navyše môže aj tento symbol zostaviť vlastnú výhernú kombináciu. Ďalej je tu Scatter symbol, ktorým je žltá hviezda. Čo je veľká škoda, neaktivuje žiadne freespiny. S týmto nepochopiteľným nedostatkom sme sa nielen pri Amusnet automatoch už pár krát stretli. Dostať za ňu môžete „iba“ okamžitú výhru a to 5, 20 alebo 500-násobok stávky.

Progresívne Jackpoty rastú

Absenciu voľných pretočení kompenzuje aspoň možnosť hrať o jeden zo 4 progresívnych Jackpotov, ktorými disponujú všetky verzie automatov z tejto série. Čím viac hráčov hráva v kasíne automaty s progresívnymi Jackpotmi, tým rýchlejšie rastú. Ich aktuálne hodnoty vidíte stále počas hry priamo nad valcami automatu. Chcet zabojovať o jeden z nich? Čakajte na 3 symboly Jackpot Cards na valcoch a bonusová hra o jeden z nich bude vaša.

Kompletná séria Super Hot v kasíne

Tak čo, zvolíte si 20, 40 alebo 100 výherných línii? Ktorú verziu Amusnet ovocného automatu zo série Super Hot si zvolíte? Voľba je už na vás, no každopádne by ste mali vedieť, že všetky tri verzie nájdete aj v slovenskom kasíne eTipos.sk. A ako inak, vyskúšať si ich môžete zdarma aj na svojom mobilnom zariadení.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty