100 Super Hot

100 Super Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 100 Super Hot?

Online automat 100 Super Hot sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a až 100 výherných línií, ktorých počet je nemenný.

Aká je téma hry 100 Super Hot?

Ide o klasický hrací automat, na ktorom sa točia ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat 100 Super Hot ukrýva Wild symbol, Scatter symbol a aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 100 Super Hot získať freespiny?

Nie, táto kasínová hra neponúka freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

100 Super Hot je online slot, ktorý obsahuje 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Navyše niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 100 Super Hot?

Náš tip: Červená sedmička ako Wild dokáže vytvárať samostatné výherné kombinácie s parádnou odmenou.

Vyskúšajte si výherný automat 100 Super Hot zadarmo

100 Super Hot SYNOT TIP

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
18 €
Úroveň:
Hearts
250 €
Úroveň:
Spades
1687 €
SYNOT TIP Amusnet Jackpot Cards

Už ste hrali automat so 100 výhernými líniami?

Máte svoj obľúbený ovocný automat? Pri enormnej ovocnej ponuke to zrejme nebude len jeden, pravda? Ak predsa len taký nemáte, šancu by ste mohli dať online výhernému automatu 100 Super Hot. Jeho názov znie tak trochu bombasticky, no a bombasticky v istom zmysle aj je. Hneď si vysvetlíme prečo.

Ako už samotný názov online slotu 100 Super Hot napovedá, rovnako ako 100 Cats obsahuje až 100 výherných línii. A to je na začiatok celkom príjemné zistenie. Výherné kombinácie môžete teda získavať v radovo desiatkach rôznych kľukatých smeroch. Všetky sú vyobrazené v tabuľke. Pri každej platia dve pravidlá: začínať musia na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Čo sa týka jeho skladby, má 5 valcov a 4 riadky.

4 progresívne Jackpoty

Pokiaľ ste už prišli do kontaktu s hrami od spoločnosti Amusnet (EGT), veľmi dobre viete, že ich automaty disponujú niekoľkými špeciálnymi funkciami či bonusmi. Na 100 Super Hot vám k atraktívnejším výhram pomôže najmä Wild symbol. Ide o žolíka a je ním červená sedmička. Okrem toho, že v prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho automaticky doplní, i divoký symbol dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. A odmena za to je naozaj parádna. Nechytajú sa na ňu ani výherné kombinácie ostatných symbolov ovocia. Avšak je tu ešte jeden symbol, za ktorý dostanete oveľa viac. Je to hviezda a je Scatter symbolom. Tu ale trochu „zahundreme“, pretože cez symbol Scatter sa rovnako ako pri 27 Wins nedajú získať žiadne freespiny. To nás dosť zamrzelo.

Naše rozčarovanie nad Scatter symbolom mierne vykompenzoval fakt, že na automate je aj funkcia Gamble, ktorou sa dá niekoľkokrát zdvojnásobiť získaná výhra. Ďalej sú tu aj populárne 4 progresívne Amusnet Jackpoty a hra s nimi má potrebné grády a vzrušenie. Veď človek nikdy nevie, či sa práve na neho neusmeje šťastie a na automate sa neobjaví nápis Jackpot Cards! Pokiaľ by sa vám ukázal, chopte sa svojej šance. Vašou úlohou bude nájsť 3 karty s rovnakým znakom z 12 zakrytých. Aký znak nájdete, taký Jackpot pristane na vašom hráčskom konte.

Hrajte automat 100 Super Hot v kasíne

100 Super Hot možno označiť za tradičný ovocný slot. Najväčším lákadlom je nepochybne 100 výherných línii a 4 progresívne Jackpoty. Ak by sa ňom dali získať aj nejaké freespiny, pokojne by sme si ho uložili do záložiek na našom webovom prehliadači. Skúste si ho aj vy, možno sa stane aj vaším obľúbencom.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

synottip logo

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty