100 Cats

100 Cats

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 100 Cats?

Online výherný automat 100 Cats sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a až 100 výherných línií, ktorých počet si môžete upravovať podľa seba.

Aká je téma hry 100 Cats?

Ide o hrací online automat postavený na téme zvierat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat 100 Cats ukrýva Wild symbol, Scatter symbol a aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 100 Cats získať freespiny?

Áno, po vytočení Scatter symbolov môžete získať 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

100 Cats je automat, ktorý obsahuje 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Navyše niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate 100 Cats?

Náš tip: Počas hrania freespinovej hry je možné získať ďalšie voľné pretočenia.

Vyskúšajte si výherný automat 100 Cats zadarmo

100 Cats SYNOT TIP

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
8 €
Úroveň:
Diamonds
21 €
Úroveň:
Hearts
486 €
Úroveň:
Spades
2845 €
SYNOT TIP Amusnet Jackpot Cards

Prinesú vám mačky na valcoch šťastie?

Zvieratá a hracie automaty? Pomerne netradičná kombinácia, no pre autorov kasínových hier hravo zvládnuteľné. Online slot 100 Cats od Amusnet (bývalé EGT Interactive) poteší najmä milovníkov mačiek, pretože je ich na ňom hneď niekoľko. Povráva sa, že čierna mačka prináša nešťastie, no vy sa báť nemusíte. Tento automat prináša iba zábavu a skvelé výhry. Poďte sa s nami na neho pozrieť.

V prvom rade treba uviesť, že výherný automat 100 Cats je vytvorený z 5 valcov, 4 riadkov a teraz sa podržte, až 100 výherných línii. Pokiaľ by sa vám to zdalo enormne veľa, ich počet si môžete zredukovať (1, 20, 30, 50 a 100). Aj tu platí klasické pravidlo, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať doprava. Je možné, že sa vám podarí vytočiť niekoľko výhernej kombinácii na jednej línii. Vtedy platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pri vytočení výherných kombinácii na niekoľkých výherných líniách naraz neprídete o žiadnu z nich. Všetky výhry sa spočítajú.

Klasická výbava bonusov

Pokiaľ už Amusnet automatové hry poznáte, veľmi dobre viete, že netrú biedu na bonusy. Medzi rôznymi plemenami mačiek sa točí aj symbol zvodnej blondínky. Okrem toho, že ide o symbol s najvyššou hodnotu, je i Wild symbolom. To v praxi znamená, že ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ďalej je tu Scatter symbol, vďaka ktorému si môžete zahrať bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Objavuje sa iba na druhom, treťom a štvrtom valci. Aby ste získali 10 freespinov, musíte tento symbol vytočiť na všetkých troch spomínaných valcoch súčasne. Aj počas hrania freespinovej hry je možné získať ďalšia točenia zdarma.

Každú svoju výhru môžete skúsiť niekoľkokrát zdvojnásobiť. Po kliknutí na tlačidlo Gamble (Risk) prejdete do novej obrazovky, kde bude vašou úlohou uhádnuť farbu nasledujúcej karty v balíku. Správny tip výhru ihneď zdvojnásobí, pri nesprávnej voľbe o ňu prídete.

Na automate 100 Cats aj 4 progresívne Jackpoty

Rovnako ako pri automatoch Burning Hot alebo Egypt Sky, aj tu je možnosť získať jeden zo štyroch progresívnych jackpotov. Ich aktuálne hodnoty vidíte na lište hore nad valcami. V podstate ide o náhodnú hru. Neostáva vám nič iné, iba čakať, či sa šťastie na vás usmeje a hru o nejaký progresívny Jackpot spustí. Ak by aj hej, potom budete musieť spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 s rovnakým symbolom.

Zahrajte si automat 100 Cats v kasíne

Tak čo poviete, pozdáva sa vám online slot 100 Cats? Nič vám nebráni, aby ste si ho sami vyskúšali, kľudne aj zadarmo v online kasíne. Stačí kliknúť „hrať pre zábavu“ a s mačkami môžete veselo zatočiť. Ak však mačky nemáte v obľube, v širokej ponuke automatových hier si určite niečo fajné vyberiete.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

synottip logo

Získaj bonus za prvé 4 vklady:
100% bonus za prvý vklad
Pretoč 30x svoj prvý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 100%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 4 000 EUR.
75% bonus za druhý vklad
Pretoč 25x svoj druhý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 75%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 3 000 EUR.
50% bonus za tretí vklad
Pretoč 20x svoj tretí vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 50%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 2 000 EUR.
25% bonus za štvrtý vklad
Pretoč 15x svoj štvrtý vklad na valcových hrách a získaj bonus vo výške 25%. Maximálna výška bonusu v tejto časti je 1 000 EUR.

Získaj prvých 250 zatočení úplne bez rizika. Tie sa aktivujú automaticky po dokončení registrácie.

K dispozíciíí budeš mať ďalších 640 free spinov podľa výšky štvrtého vkladu na svoj hráčsky účet.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty