Blue Heart

Blue Heart

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Blue Heart?

Online výherný automat Blue Heart sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a až 100 výherných línií.

Aká je téma hry Blue Heart?

Ide o online výherný automat s drahými kameňmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Blue Heart nájdete Wild symbol a Scatter symbol.

Je možné v hre Blue Heart získať freespiny?

Áno, po objavení 3 Scatter symbolov na troch stredných valcoch získate 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Blue Heart je hrací automat, ktorý obsahuje 4 úrovne jackpotov od Amusnet. Okrem toho niektoré kasína do hry inštalujú aj svoje platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Blue Heart?

Náš tip: Za minimálne 3-násobné zobrazenie Wild symbolu získate aj okamžitú výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Blue Heart zadarmo

Blue Heart TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Ukoristite vzácny diamant

Online hrací automat Blue Heart z ponuky etipos.sk by sme odporúčali skôr začínajúcim hráčom v kasíne. Čím viac slotov hráčovi prejde cez ruku, tým väčšie nároky si kladie. No a keďže „modré srdce“ neoplýva až takou senzačnou grafikou, 3D animáciami, či nadupanou hudbou a zvukovými efektmi, skúseného hráča moc nezaujme. Aj čo sa týka bonusovej výbavy, ide takpovediac o klasiku.

Hrací automat Blue Heart od spoločnosti Amusnet (EGT) je zložený z 5 valcov, 4 riadkov a nájdeme na ňom až 100 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Podobnú tému sme už videli, napríklad pri hre Claws vs Paws. Hlavnými postavami slotu sú dvaja lupiči, muž a žena, a ich zlodejské chúťky. Snažia sa dostať do klenotníctva plného drahých a nablýskaných drahokamov. Na automate ich je niekoľko a každý má inú hodnotu. Ak sa pridáte na stranu prefíkaných zlodejov, mohlo by sa vám čosi zaujímavé ujsť.

Základná bonusová štruktúra

Autori do hry zakomponovali niekoľko bonusových symbolov, čím automat primerane zatraktívnili. Prvým je Wild symbol. Je vyobrazený ako modré diamantové srdce a vyťažiť z neho môžete dva benefity. Za 3 až 5 vytočení srdca získate okamžitú výhru, no a keďže zároveň plní funkciu žolíka, dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

O niečo viac zábavy a vyššie výhry vám dopraje Scatter symbol. Ten sa objavuje na druhom, treťom a štvrtom valci. V prípade, že symbol Scatter na nich vytočíte, splníte hlavnú misiu tejto hry a tou je prienik do klenotníctva. Získate 10 freespinov a „vykrádačka“ sa môže začať.

Priznáme sa, že preniknúť do bonusovej hry s voľnými pretočeniami sa nám príliš nedarilo. A preto sme využili ďalšiu možnosť ako sa dostať k vyšším výhram. Častokrát sme siahli na funkciu Gamble (Risk), kde je potrebné správne uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pomocou nej sa nám podarilo výhru navýšiť. Maximálne však 5-krát.

Až 4 progresívne Jackpoty

Ďalšou veľkou devízou online hracieho automatu Blue Heart sú 4 progresívne Jackpoty. Ich neustále narastajúca hodnota je vyobrazená na hornej lište nad valcami. Princíp ako ich vyhrať na hracom automate je na prvý pohľad jednoduchý, no v praxi to býva dosť zložité. V poli máte k dispozícii 12 kariet, z ktorých si vyberiete 3. Ak budú všetky rovnakej farby, rozbijete Jackpot. Skúste a uvidíte, či budete mať šťastie.

Ako sme už v úvode našej recenzie automatu spomínali, slot Blue Heart vrelo odporúčame neskúseným hráčom. Veľmi rýchlo si vás podmaní, keďže v hre je niekoľko zaujímavých špeciálnych prvkov. A vytočiť 3x Scatter symbol je pocit na nezaplatenie. Podarí sa to aj vám?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty