20 Hot Blast

20 Hot Blast

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 20 Hot Blast?

Online výherný automat 20 Hot Blast sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry 20 Hot Blast?

Jedná sa o ovocný hrací automat s retro nádychom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate 20 Hot Blast nájdete expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, násobitele výhier aj funkciu Gamble.

Je možné v hre 20 Hot Blast získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny nemá.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat 20 Hot Blast je vybavený štvoricou progresívnych jackpotov, čo je charakteristický prvok pre mnohé sloty tejto značky. Je však dôležité poznamenať, že niektoré kasína môžu do hry integrovať aj svoje vlastné špecifické jackpotové systémy.

Ako vyhrať na hracom automate 20 Hot Blast?

Náš tip: Po dosiahnutí výhernej kombinácie a pripísaní príslušnej výhry sa symboly výhernej kombinácie z automatu 20 Hot Blast vytratia. Na ich miesto spadnú symboly, ktoré boli nad nimi – čo vám môže priniesť ďalšiu výhru.

Vyskúšajte si výherný automat 20 Hot Blast zadarmo

20 Hot Blast TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
TIPOS Amusnet Jackpot Cards

Retro automat 20 Hot Blast s modernými bonusmi

Pokiaľ sa radíte k skupine hráčov, ktorí v online kasínach dávajú prednosť klasickým automatom pred tými modernými, nasledujúce riadky sú určené práve vám. Pri online hracom automate 20 Hot Blast od spoločnosti Amusnet pocítite závan nostalgie a vrátite sa do „starej školy“.

Výherný automat 20 Hot Blast pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava, pričom symboly na hernej línii musia nasledovať v neprerušovanom slede. Ide o retro automat, čiže na valcoch sa točia notoricky známe symboly ovocia doplnené o BAR-y, zvony a sedmičky. Aby sa hra nestala po čase fádnou, autori do nej umne zamiešali niekoľko bonusových prvkov a špeciálnych vlastností. Poďme si ich postupne predstaviť.

Aké bonusy vám dopomôžu k výhre?

  • Wild symbol – je ním zapálená čierna bomba. Objavuje sa na druhom, treťom a štvrtom valci. V pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše má expandujúcu vlastnosť, čiže sa dokáže rozšíriť po celom valci.
  • Scatter symbol – je ním zelený mešec so znakom amerického dolára. Objavuje sa na všetkých piatich valcoch, no za jeho vytočenie obdržíte podobne ako na slote 20 Super Hot iba okamžitú výhru – 5, 50 alebo 500-násobok stávky.
  • Toppling Reels – po vytočení každej výhernej kombinácie symboly z nej zmiznú a na ich miesto zosadnú symboly, ktoré boli nad nimi. Takýmto spôsobom môže dôjsť k zisku nových výherných kombinácii. Ak sa tak stane, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Zisk ďalších a ďalších výherných kombinácii násobiteľ výhier zvyšuje o +1, čiže x2, x3, x4, x5, atď.
  • Gamble (Risk) – každú výhru sa môžete pokúsiť niekoľkokrát znásobiť. Pokiaľ uhádnete farbu zahalenej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Po nesprávnom tipe však u ňu prídete.
  • Progresívne Jackpoty – ak ste už hrali Burning Hot alebo ďalšie Amusnet automaty, viete že sú 4 a ich hodnoty sú zobrazené nad valcami. Neustále rastú, pretože z každej stávky hráča týchto automatov putuje maličká čiastka práve do tohto banku. Do hry o niektorý z atraktívnych Jackpotov vstupujete vtedy, ak sa na valcoch objaví nápis Jackpot Cards. Vašou úlohou bude vybrať z 12 zakrytých kariet 3 s rovnakým znakom.

Online automat 20 Super Blast aj v kasíne

Online automat 20 Hot Blast je návratom ku klasike, no jeho bonusové vybavenie dokáže upútať pozornosť všetkých hráčov. Aj takých, ktorí bažia po moderne. Keď k tomu pripočítame skvelé vintage prevedenie a jednoduchú funkcionalitu, dovolíme si tvrdiť, že nuda na tomto automate nehrozí. Veď skúste i vy a uvidíte. Automat nájdete v slovenskom online kasíne Tiposu, samozrejme aj s možnosťou hrať cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty