Hot Deco

Hot Deco

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Deco?

Hot Deco tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 pevne stanovených výherných línií.

Aká je téma hry Hot Deco?

Ide o klasický online výherný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Hot Deco nenájdete žiadne herné bonusy, len funkciu Gamble.

Je možné v hre Hot Deco získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Rovnako ako väčšina slotov od Amusnet, aj výherný automat Hot Deco ponúka 4 progresívne Jackpoty v hre zvanej Jackpot Cards. Iné kasína do hry implementujú aj svoje vlastné Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Deco?

Náš tip: Za pokrytie všetkých políčok automatu rovnakým symbolom s nižšou hodnotou je výhra zdvojnásobená.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Deco zadarmo

Hot Deco eTIPOS.sk

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Amusnet Jackpot Cards
Úroveň:
Clubs
4 €
Úroveň:
Diamonds
108 €
Úroveň:
Hearts
3338 €
Úroveň:
Spades
28153 €
eTIPOS.sk Amusnet Jackpot Cards

Je automat Hot Deco naozaj Hot?

Amusnet a ovocné sloty idú ruka v ruke. Určite ste už zakopli na nejaký šťavnatý slot, za ktorým stál tento skúsený provider. A nečudovali by sme sa, ak by išlo o nejaký, v ktorého názve je „Hot“. Aj keď čoraz viac hráčov vyhľadáva moderné hry s inovatívnymi funkciami, starí dobrí „ovocníčkovia“ nám budú spoločnosť robiť zrejme ešte veľmi dlho. Nám sa pod ruku dostal titul zvaný Hot Deco a boli sme zvedaví, či má potenciál osloviť širšiu masu hráčov.

Hot Deco je 3-valcový automat s 3 riadkami, čo je pri ovocnej téme celkom zvyčajné. Má však až 27 výherných línií, čo až také bežné nie je. Výhry platia zľava doprava, v prípade viacerých výherných kombinácií na niekoľko líniách sa všetky výhry spočítajú. Na valcoch sa točí 9 rôznych symbolov. Tie ovocné ponúkajú nižšie odmeny, neovocné zvonce, BAR-y, hviezdy, podkovy a sedmičky. Za 3 sedmičky na línií získate 60-násobok stávky. To eventuálne môžete ešte navýšiť cez funkciu Gamble. Keď uhádnete farbu zakrytej karty, výhra je zdvojnásobená. Po nesprávnom tipe o celú prídete.

Jackpoty namiesto bonusov

Zdvojnásobenú výhru získate aj vtedy, ak celý automat pokryjete rovnakým symbolom. Avšak musí ísť o symbol melónu, slivky, pomaranča alebo čerešne. A týmto bonusy či špeciálne funkcie končia. Áno, v hracom automate Hot Deco nenájdete Wildy, Scattery, freespiny, ani respiny. Má vôbec takýto typ automatu šancu uspieť? U sorty hráčov, ktorí inklinujú k starým ovocným klasikám určite áno. Ale u hráčov vyhľadávajúcich moderné a inovatívne veci má tento slot len malé šance. Možno žiadne.

Či už patríte do prvej alebo druhej množiny hráčov, a nad týmto automatom začínate lámať palicu, mali by ste o ňom ešte niečo vedieť. Nainštalované sú v ňom 4 progresívne jackpoty. Ich hodnoty sú uvedené nad valcami a priebežne narastajú. Hra zvaná Jackpot Cards je aktivovaná náhodne. Vašou úlohou v nej je nájsť 3 rovnaké znaky spomedzi 12 zakrytých kariet. Dobré je, že keď sa už dostanete do tejto hry, niektorý z týchto jackpotov vyhráte. Zaručene.

Hot Deco aj v kasíne eTipos

Online výherný automat Hot Deco je špecifický v tom, že neprináša mnoho možností na výhru. Bez tradičných bonusových symbolov to ani nejde. Je len na vás, či mu dáte šancu. Pokiaľ áno, nájdete ho napríklad aj v slovenskom online kasíne na etipos.sk, kde máte možnosť siahnuť po demoverzii.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty