3 valcové hracie automaty

3 valcové hracie automaty

Vstupný bonus: 7000 EUR

doxxbet logo

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Vstupný bonus:
hranie bez rizika

olybet logo

OlyBet Lóve – možnosť hrať hodinu bez rizika

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Rýchle a jednoduché hry na 3 valcoch

Za to, že dnes môže kvitnúť naša vášeň k online automatom, môžu práve jednoduché trojvalcové automaty. Jeden taký, zvaný aj jednoruký Bill, celé toto automatové šialenstvo kedysi odštartoval.

Bolo to už dávno v minulom storočí, no trojvalce ani dnes nestratili nič zo svojej popularity. Hráči ich milujú rovnako ako pred sto rokmi. Majú na to samozrejme dobré dôvody. Počas histórie prešli pomerne pestrou cestou, rozvíjali sa, už to nie sú len statické ovocné stroje, no to svoje čaro si zachovali (Respin Joker).

Online automaty s tromi valcami dnes podobne ako tie päťvalcové ponúkajú svojim hráčom celé spektrum tém a šablón. To by ale samo o sebe nestačilo, keďže hráči v kasínach sú stále náročnejší. Pribudli ďalšie výherné línie a dnes už nie sú raritou ani 3 valcové, 3 riadkové hry s maximálnymi 27 líniami, napríklad 27 Diamonds (Tech4bet), Queen of Fruits (Betinsight), Super Star 27 (e-gaming), Turbo 27 (Kajot). Rovnako najpopulárnejšie Wild a Scatter bonusy sú často rozšírené o ďalšie moderné bonusové prvky (Falcon God od Apollo), ktoré dnešní hráči aj na 3-valcových automatoch vyžadujú.

Čo však našťastie pri týchto hrách ostalo zachované, to sú ich jednoduchosť a rýchlosť. Myslíme si, že práve toto pri online 3-valcoch udržiava celé generácie hráčov. Sú to ideálne oddychovky na čas, kedy síce únava vyhráva, no stále je chuť roztočiť pár rýchlych spinov (Ultimate Hot) na obľúbenom slote.

Hracie automaty