HarleCoin

HarleCoin

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat HarleCoin?

Výherný automat HarleCoin sa skladá z 3 valcov, 1 riadku a teda aj 1 výhernej línie.

Aká je téma hry HarleCoin?

Ide je klasický hrací automat s tradičnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat HarleCoin obsahuje Wild symboly, Scatter symboly a špeciálne funkcie HarleCoin a Boost Spins.

Je možné v hre HarleCoin získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 Scatter symbolov môžete získať 6 až 25 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Pri hre HarleCoin sme v online kasínach nevideli nasadené Jackpoty od Red Tiger, no niektoré kasína do hry inštalovali svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate HarleCoin?

Náš tip: Snažte sa zbierať čo najviac HarleCoins, aby ste zvýšili hodnotu symbolov pred aktiváciou Boost Spins.

Vyskúšajte si výherný automat HarleCoin zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
43975 €
Úroveň:
Daily Drop
429 €
Úroveň:
Hourly Drop
30 €
Niké Red Tiger Jackpot

Dá sa zabaviť na automate s jedným riadkom a jednou výhernou líniou? HarleCoin je online výherný automat od Red Tiger, ktorý zaujme svojou jednoduchosťou a príťažlivým bonusovým systémom. Ponúka dokonalú symbiózu retro šarmu a moderných prvkov, ktorá môže prilákať veľmi veľa hráčov.

Zmodernizovaná klasika na jednom riadku

Hrací automat HarleCoin je 3-valec s jedným riadkom a tým pádom aj jednou výhernou líniou rovnako ako diamantové tituly Blue Diamond a Red Diamond. Spoločnosť vám budú robiť notoricky známe symboly čerešní, zvončekov, hviezdičiek či sedmičiek. Ich výherné hodnoty vidíte po celý čas priamo nad valcami. A prečo? Lebo tie hodnoty sa priebežne menia. Teda lepšie povedané – zvyšujú sa. Ale o tom neskôr.

Online slot HarleCoin oživil éru klasických automatov. Jeho dizajn je obohatený o živé farby a jasné symboly, čo prináša zaujímavé vizuálne efekty. Valce sú vsadené do tmavého pozadia, čo umožňuje, aby symboly vynikli v plnej kráse. Grafická stránka je dokonale vyvážená a udrží vašu pozornosť. Nie je ani nijako „prečačkaná“, aby vás rozptyľovala.

Bonusy a špeciálne funkcie

Mohlo by sa zdať, že automat s jedným riadkom nemá čo zaujímavé ponúknuť, ale opak je pravdou. Wild symbol ochotne dopĺňa vo výherných kombináciách chýbajúce symboly a sám o sebe vytvára samostatné výherné kombinácie. HarleCoin sa môže pochváliť aj inými bonusovými funkciami, vrátane možnosti vylepšenia symbolov pomocou mincí HarleCoin a bonusovej hry Boost Spins s voľnými pretočeniami. Tieto funkcie pridávajú hre úplne inú dimenziu a výrazne zvyšujú potenciál výhier.

Hlavným ťahákom hracieho automatu HarleCoin je funkcia vylepšenia symbolov, ktorá je aktivovaná pomocou HarleCoinov. Tieto mince sa objavujú ako malé ikony a náhodne sa prekrývajú s normálnymi alebo divokými symbolmi. Keď HarleCoin pristane na valcoch, zvýši hodnotu príslušného symbolu. Toto zvyšovanie hodnôt symbolov je kľúčové, pretože vám poskytne cestičku k vyšším výhram. Táto funkcia však má svoje obmedzenia, resp. každý symbol má svoj maximálny limit vylepšenia. Ak dosiahnete výhru so symbolom, ktorý bol vylepšený pomocou HarleCoinov, jeho hodnota sa vráti na pôvodnú (resetuje) a začínate odznovu.

Bonusovú hru Boost Spins s voľnými pretočeniami aktivujete, ak vytočíte tri Scatter symboly na výhernej línii. Automat náhodne zvolí ich počet od 6 do 25. Počas freespinov sa všetky symboly, ktoré ešte nedosiahli svoj maximálny limit vylepšenia, objavia vždy s pridaným HarleCoinom. Hlavným rozdielom oproti základnej hre je, že počas freespinov sa hodnoty symbolov po výhre neresetujú. Čiže vylepšené symboly si zachovávajú svoje zvýšené hodnoty až do posledného bonusového spinu zadarmo. Po skončení funkcie Boost Spins sa vylepšené symboly prenášajú späť do základnej hry, kde môžete využiť ich zvýšenú hodnotu.

Vyskúšajte si výherný aurtomat HarleCoin v kasíne

HarleCoin je pôsobivý online slot, ktorý stojí za to vyskúšať. Navštívte online casino Niké, kde si ho môžete zahrať v demoverzii len tak pre zábavu alebo o skutočné peniaze. Nechajte sa uniesť svetom, kde mince rozhodujú o vašom šťastí a každé zatočenie môže priniesť nové prekvapenie.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty