Blue Diamond

Blue Diamond

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Blue Diamond?

Blue Diamond má 3 valce, 1 riadok a 1 výhernú líniu.

Aká je téma hry Blue Diamond?

Táto hra s troma valcami a jedným riadkom patrí jednoznačne medzi retro automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Blue Diamond obsahuje Wild symboly a bezplatné respiny.

Je možné v hre Blue Diamond získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Blue Diamond obsahuje progresívne Jackpoty od Red Tiger, ale nie všetky kasína ich do hry nasadzujú. Iné kasína zase do neho inštalujú vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Blue Diamond?

Náš tip: Za 3 symboly modrého diamantu získate 888-násobok stávky k čomu vám môže dopomôcť Wild symbol aktivujúci respin.

Vyskúšajte si výherný automat Blue Diamond zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
101413 €
Úroveň:
Daily Drop
279 €
Úroveň:
Hourly Drop
26 €
Niké Red Tiger Jackpot

Pre tých, ktorí preferujú klasiku pred modernou

Online výherný automat Blue Diamond je ukážkovým príkladom toho, že aj na slote s jednou výhernou líniou a jediným špeciálnym bonusom je možné dopracovať sa k hodnotným výhram. Pokiaľ máte radi klasiku a nekomplikovanú štruktúru hry, alebo s automatmi len začínate, skúste šťastie s „modrým diamantom“.

Výherný automat Blue Diamond vytvorili v spoločnosti Red Tiger. Pozostáva z 3 valcov a jedného riadku, ktorý je, ako sme v úvode spomínali, jedinou výhernou líniou. Nemusíte sa tak obzerať po desiatkach iných výherných líniách, stačí striehnuť iba na riadok uprostred automatu. Keďže ide o retro slot, na valcoch sa točia notoricky známe symboly ako čerešňa, BAR-y, či sedmičky. Okrem nich sa však v hre objavuje aj jeden bonusový symbol, ktorým je Wild symbol a súčasne aj aktivuje re-spin.

Divoký symbol a re-spin v jednom

Ak vytočíte symbol „Modrý diamant“, ktorý je Wild symbolom, aktivuje bezplatný re-spin a ostane na svojom mieste aj počas neho. Ak vytočíte ďalší modrý diamant, aj ten ostane zafixovaný na svojom mieste. Cieľom je takto vytočiť 3 symboly „Modrého diamantu“, aby ste získali najvyššiu možnú výhru, teda 888-násobok stávky.

Blue Diamond aj s progresívnymi Jackpotmi

Na výhernom automate Blue Diamond nájdete aj populárne progresívne Jackpoty. Túto bonusovú minihru obsahuje viacero slotov od Red Tiger, ako napríklad Wild Wild Chest či Diamond Blitz. V hre sú dva progresívne Jackpoty - Daily Drop a Mega Drop. Oba sú vyobrazené v ľavej časti od valcov. Denný jackpot spraví radosť niekomu každý deň. Postupne sa pri ňom odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Naproti tomu Mega Drop rastie do závratných výšok a sľubuje fantastické výhry plniace všetky sny. A ako ich získať? V podstate ide o náhodu. Ak na valcoch vytočíte 3x symbol Jackpotu, je váš!

Získajte 888-násobok stávky na Niké.sk

Online výherný automat Blue Diamond si môžete zahrať bez problémov aj v slovenskom kasíne Niké, dokonca aj úplne zadarmo. Hra je veľmi príjemná, určená skôr tým, ktorí s online slotmi nemajú až toľko skúseností. Nepohrdnú ním však ani hráči, ktorí preferujú klasiku a retro feeling pred modernou.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty