Fruit Hell

Fruit Hell

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Hell?

Hrací automat Fruit Hell sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Fruit Hell?

Ide o klasický ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Fruit Hell obsahuje expandujúci Wild symbol.

Je možné v hre Fruit Hell získať freespiny?

Nie, táto hra freespiny nemá.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Fruit Hell môže obsahovať jackpotovú hru tech4bet hier - Royal jackpot, prípadne v niektorých kasínach sme videli v hre inštalované platformové lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Hell?

Náš tip: Pokiaľ by ste na všetkých políčkach automatu vytočili rovnaký symbol, celá výhra sa automaticky vynásobí x3.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Hell zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100038 €
Úroveň:
Strieborný
9225 €
Úroveň:
Bronzový
78 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Ovocné peklo?

Po otvorení výherného automatu Fruit Hell na vás čaká ovocné peklo. Asi takto nejako by sme mali začať našu recenziu spomínaného slotu od spoločnosti Tech4Bet. I keď to jeho názov sám podsúva, my budeme úprimní. Až také peklo to zase nie je. V podstate je táto hra určená skôr neskúsenejším hráčom alebo tým, ktorí pri hraní online automatov preferujú jednoduchosť, rýchlu hru a najmä klasiku.

Už prvý pohľad na online výherný automat Fruit Hell prezrádza, že nebude komplikovaný. Teraz máme na mysli jeho základnú skladbu. Tvoria ho totiž 3 valce, 3 riadky a výherné kombinácie budete skladať iba na 5 výherných líniách. Na tak nízkom počte výherných línií sme už veru dávno nehrali. S grafickým prevedením si autori hry taktiež nedali veľa práce, automat je vsadený do skromne nakresleného vizuálu. Čo sa týka hudby, tú počuť iba pri točení valcami, čo môže byť časom dosť otravné. Aj preto sme radšej v spodnej lište pri ikonke reproduktora prepli na možnosť „off“.

Ako získať 100-násobok stávky

Možno sme v predošlých vetách boli trochu viac kritickí, tak sa poďme pozrieť čo nám automat Fruit Hell ponúkne z pohľadu výherných možností. Na valcoch sa točia klasické ovocné symboly od čerešní, citrónov až po hrozná či melóny. Okrem nich sú to 3 neovocné symboly – zvonček, podkova a sedmička. A práve pri nich vám na získanie výhernej kombinácie stačia len dva symboly. Za zvonček získate 4 a 40-násobok stávky, za podkovu je to 6 a 60-násobok stávky, no a za sedmičku 8 a 100-násobok stávky. Posledným symbolom je bonusový symbol označený ako Wild Expand. Ide o divoký symbol, ktorý má schopnosť rozšíriť sa po celom valci rovnako ako napríklad na automate Shining Crown. Vďaka nemu môžete teda získať hneď niekoľko výherných kombinácii naraz a tešiť sa z pekných výhier. Pokiaľ by sa vám na online automate Fruit Hell podarilo vytočiť jeden rovnaký symbol na všetkých políčkach automatu, výsledná suma sa v takomto prípade automaticky vynásobí x3.

V kasíne eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Poslednou možnosť ako na výhernom automate Fruit Hell prísť k hodnotnejším výhram, sú progresívne Jackpoty. Hra môže obsahovať Royal jackpot tech4bet hier, alebo iné lokálne jackpoty konkrétneho kasína. . Všetko závisí iba od šťastia a náhody, aj preto sú medzi hráčmi jackpotu tak obľúbené.

To je aj prípad slovenského online kasína Tiposu, kde okrem Royal jackpotu hráte aj o 3-úrovňové platformový jackpot kasína . Výšky všetkých troch úrovní progresívneho Jackpotu – Gold, Silver, Bronze – sú zobrazené priamo nad valcami automatu. Ich zisk nijako neovplyvníte.

Online automat Fruit Hell je hráčom k dispozícii aj cez mobil, stačí mať len stabilné pripojenie na internet. Ak by vám však prišiel časom nudný, možno vás zaujmú sloty s viacerými výhernými líniami. Skúsiť šťastie môžete s inými hrami od tech4bet, napríklad WIld Joker 50 alebo Hot Wild 100.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty