Dice Rush

Dice Rush

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dice Rush?

Dice Rush je vyskladaný z 3 valcov a 3 riadkov. V základnej hre obsahuje 5 výherných línií, v bonusovej až 27.

Aká je téma hry Dice Rush?

Ide o klasický ovocný výherný automat, na ktorom sa objavujú aj hracie kocky.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Dice Rush nájdete Scatter symboly a funkciu Gamble (Risk).

Je možné v hre Dice Rush získať freespiny?

Áno, za vytočenie 3 hracích kociek aktivujete freespiny, ktorých počet závisí od zobrazených čísiel na kockách. Získať je možné 3 až 18 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Dice Rush Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry môžu nasadiť svoje vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Dice Rush?

Náš tip: Za trojnásobné zobrazenie sedmičky získate krásny 100-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Dice Rush zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
9278 €
Úroveň:
Gold
28138 €
Úroveň:
Silver
198 €
Úroveň:
Bronze
105 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

(Ne)obyčajný ovocný automat

Dice Rush od Synot Games môže na prvý pohľad pripomínať tradičný ovocný automat, ale ponúka unikátne funkcie, ktoré ho robia oveľa zaujímavejším. Základná hra sa môže razom premeniť na bonusovú a v nej máte možnosť získať skutočne štedré výhry.

Na hracom automate Dice Rush nájdete 3 valce a 3 riadky. V základnej hre je k dispozícii 5 výherných línií, pričom 3 línie sú vodorovné a ďalšími 2 sú uhlopriečky. Pohľad na výhernú tabuľku prezrádza, že menej dostanete za ovocné kombinácie. Viac si prilepšíte za kombinácie vytvorené z BARov a najviac, až 100-násobok stávky, získate za sedmičky.

Dá sa to aj bez Wild symbolu

Hoci na online slote Dice Rush nenájdete Wild symbol, až taká tragédia to nie je. Miesto divokých žolíkov dokonale zastupuje Scatter symbol, ktorým je hracia kocka. V hre je najdôležitejším prvkom. Akonáhle vytočíte 3 hracie kocky kdekoľvek na valcoch, získate freespiny a automat premení 5 výherných línií na 27. Počet voľných pretočení určia čísla na hracej kocky. Z toho logicky matematicky vyplýva, že najmenej môžete dostať 3 freespiny a najviac až 18 otočiek zadarmo.

Výherný automat Dice Rush obsahuje funkciu Gamble (Risk), ktorá vám umožní zdvojnásobiť svoje výhry. Musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Ak sa vám to podarí, výhra sa zdvojnásobí. Ale ak neuhádnete, prídete o všetko a vrátite sa k valcom. Táto funkcia je neoddeliteľnou súčasťou slotov od Synot Games.

Progresívne Jackpoty v kasíne

Synot Progressive Bonus je funkcia, ktorú nemusíme ostrieľaným hráčom zvlášť predstavovať. Len pre tých menej skúsených hráčov dodáme, že ide o progresívny jackpot so 4 úrovňami, ktorý môže vyhrať ktokoľvek a kedykoľvek. Hodnoty jednotlivých úrovní sa zobrazujú priamo nad valcami a postupne narastajú. Tento progresívny bonus môžete nájsť aj na automatoch 81 Vegas MultiFruits či Respin Joker, avšak musíme dodať, že nie všetky online kasína ho majú pri týchto hrách nasadený. Odporúčame vám preto hrať túto hru napríklad v kasíne TIPOS, kde nájdete aj demoverziu hry.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty