Golden Age Multireels

Golden Age Multireels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Golden Age Multireels?

Online výherný automat Golden Age Multireels má 3 režimy. Vybrať si môžete 3-valec s 27 výhernými líniami, 4-valec s 81 výhernými líniami a 5-valec s 243 výhernými líniami.

Aká je téma hry Golden Age Multireels?

Hru môžeme zaradiť do kategórie ovocných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Golden Age Multireels nájdete Wild symbol a bezplatné s respiny.

Je možné v hre Golden Age Multireels získať freespiny?

Nie, tento automat nemá bonusovú hru s freespinmi.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Golden Age Multireels môže byť v niektorých kasínach doplnený o trojúrovňové Apollo jackpoty alebo o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Golden Age Multireels?

Náš tip: Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, aktivuje bezplatný respin, čo môže viesť k ďalším výhram.

Vyskúšajte si výherný automat Golden Age Multireels zadarmo

Radi by ste si zahrali nejaký zaujímavý ovocný automat, ale všetky vám prídu na „jedno kopyto“? To ste ešte nevideli Golden Age Multireels. Keď si ho otvoríte, ihneď všetko pochopíte. Pred vami sa objaví zaujímavá ponuka. Chcete hrať s tromi, štyrmi alebo piatimi valcami? Výber je čisto len na vás.

Variabilný počet valcov a línií

Online výherný automat Golden Age Multireels od Apollo Games nie je pútavý len svojím názvom, ale aj variabilnou skladbou. Vy sami si zvolíte, či chcete hrať s tromi, štyrmi alebo piatimi valcami. Tento výber vás čaká hneď po spustení slotu alebo si herné režimy môžete prepínať počas hry po zastavení valcov. Pokiaľ si vyberiete tri valce, hráte s 27 výhernými líniami. Pri štyroch valcoch máte k dispozícii 81 a pri piatich valcoch až 243 výherných línií. Vo všetkých troch prípadoch musíte vytočiť minimálne tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov tak, aby ich nepreťal žiadny iný.

Grafika tohto ovocného automatu je obstojná, hudba tiež nie je na zahodenie, i keď my sme si ju po čase vypli, nakoľko nám prišla monotónna. Autori z Apollo Games sa mohli lepšie popasovať s nastavením hry. Dostať sa na maximálnu výšku stávky trvá niekoľko zbytočných klikov. Potešila nás aspoň možnosť „autoplay“, ktorá sa postará o dynamický priebeh hry.

Bonusový tandem Wild symboly a respiny sa postará o zábavu i atraktívnejšie výhry. Wild symbol robí presne to, čo má. Ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výherných kombináciách alebo ich rozširuje. Ak je Wild súčasťou výherného komba, okrem okamžitej výhry získate aj respiny. Každý Wild zostane na svojom mieste a dochádza k bezplatnému pretočeniu ostatných symbolov. Respiny končia, ak žiadny Wild nevytvorí novú výhernú kombináciu.

V online kasínach aj s Jackpotmi

Golden Age Multireels je veľmi jednoduchý hrací automat. Zapasovať by mohol začiatočníkom, ale s možnosťou výberu počtu valcov aj oveľa skúsenejším hráčom. V mnohých kasínach môžete nájsť túto hru aj s progresívnymi jackpotmi od Apollo Games. Ich hodnoty priebežne narastajú a sú veľkým lákadlom. Samozrejme aby ste niektorý získali, musíte hrať za skutočné peniaze a nie v demoverzii. Iné kasína, napríklad Eurogold zase nasadzujú do hry svoje vlastné platformové jackpoty.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty