Smiling 1Linr

Smiling 1Linr

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Smiling 1Linr?

Automat Smiling 1Linr je zložený z 3 valcov a 1 výhernej línie.

Aká je téma hry Smiling 1Linr?

Ide o klasický ovocný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Smiling 1Linr nájdete len jediný bonusový symbol - Wild.

Je možné v hre Smiling 1Linr získať freespiny?

Nie, na tomto automate nie je možnosť získať freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Smiling 1Linr obsahuje aj možnosť získať niektorú úroveň z Apollo Jackpotov, no nie všetky kasína ich do hier nasadzujú. Niektoré iné kasína to zasa robia tak, že do hry inštalujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Smiling 1Linr?

Náš tip: Každá výherná kombinácia vytvorená žolíkmi vyplní dielik v hornej lište. Po jej celom vyplnení môžete získať násobiteľ výhier x50, x75 alebo x100.

Vyskúšajte si výherný automat Smiling 1Linr zadarmo

Smiling 1Linr EuroGold

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

Ovocných automatov je ako maku, ale tých s 1 výhernou líniou len ako šafranu. Z prvej nám napadnú Blue Diamond alebo Red Diamond, no na ďalšie si len tak „z fleku“ nespomenieme. Pokiaľ si teda neradi komplikujete život pri hraní online slotov, máme tu pre vás zaujímavé dielo od Apollo Games. Výherný automat Smiling 1Linr je tak jednoduchý, že na ňom niet čo pokaziť.

Hrací automat Smiling 1Linr má len 3 valce a výherné kombinácie na ňom hľadáte na jednej horizontálnej línii. S hudbou a grafikou si autori z Apollo Games ruky príliš nešpinili, všetko je úplne prosté a prehľadné. Ale zase, nie všetci bažíme po zdĺhavých a otravných 3D animáciách s prešpekulovanými vizuálnymi efektmi. Tu vás nič otravovať nebude. Plne sa môžete venovať hre a sústrediť sa na výhry. Keď si na paneli nastavíte požadovanú výšku stávky, prípadne aktivujete autoplay, hra môže začať.

Žolík a násobitele výhier

Nadšenie trochu skrotí pohľad na výhernú tabuľku za jednotlivé ovocné symboly. V podstate najviac môžete získať za melón, a to 20-násobok stávky. To nie je žiadne terno. Výhry však v Smiling 1Linr padajú častejšie ako pri iných automatoch. A navyše rád o sebe dáva vedieť aj jediný bonusový symbol, ktorým je vysmiaty žolík. Je to Wild symbol, a keď je treba, doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho aj on sám dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu, na konci ktorej je návrat stávky. To možno považovať za bagateľ, ale vytočiť 3 žolíkov na výhernej línii sa fakt oplatí. Ako to?

Nad valcami je umiestnená lišta pozostávajúca z 8 väčších či menších dielikov. Na jej konci sú zobrazené násobitele 100x, 75x a 50x. Vašou úlohou je vyplniť celú lištu a uchmatnúť si nejaký multiplikátor. A kto dokáže tieto dieliky vyplniť? No predsa náš vysmiaty žolík. A ešte raz pripomenieme, že žolík sa na valcoch objavuje veľmi rád.

Iné bonusové symboly či špeciálne funkcie v automate Smiling 1Linr nenájdete. Musíte si vystačiť s Wildom, cez ktorý sa viete dopracovať k násobiteľom výhier. Teraz už chápete, prečo sme v úvode napísali, že automat ocenia hráči, ktorí si pri hraní neradi komplikujú život.

Demoverzia Smiling 1Linr aj v EuroGolde

Jedna dôležitá vec na záver sa tu však ešte nájde. Ako iste viete, všetky automaty od spoločnosti Apollo Games sú doplnené o atraktívne Apollo Jackpoty. Zaujímavosťou je, že Apollo Jackpot môžete vyhrať aj s nevýhernou stávkou. Samozrejme, musíte hrať za reálne peniaze a nie s virtuálnym kreditom v demoverzii. Mimochodom, zahrať si Smiling 1Linr môžete zadarmo napríklad v online kasíne EuroGold Game. Veľa šťastia pri hre!

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Klasický výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty