Monkey 27

Monkey 27

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Monkey 27?

Tento online výherný automat od Tom Horn pozostáva z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Monkey 27?

Na valcoch hracieho automatu Monkey 27 sa zobrazujú symboly ovocia, ide teda o klasický ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Monkey 27 obsahuje Wild symbol aj Scatter symbol.

Je možné v hre Monkey 27 získať freespiny?

Áno, získať môžete od 15 až do 25 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, samotný automat Monkey 27 neobsahuje hru o progresívny jackpot. No v niektorých kasínach môže byť doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Monkey 27?

Náš tip: Zamerajte sa na freespiny. Počas nich sú všetky výhry zdvojnásobené.

Vyskúšajte si výherný automat Monkey 27 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Monkey 27 je ďalší kúsok z radu jednoduchších online automatov od spoločnosti Tom Horn. Je ideálny pre hráčov, ktorí majú radi klasické ovocné sloty, kde má hranie svižné tempo bez rôznych komplikovaných a zdĺhavých 3D animácií. Aj vás zaujíma, akú úlohu zohráva na automate opica, ktorá je v názve hry? Hneď sa to dozviete.

Hráči začínajúci so zábavou v online kasínach robia často jednu veľkú chybu. Bez dostatku skúseností sa púšťajú do hier, ktoré obsahujú mnoho zložitých bonusov a špeciálnych funkcií. Ak medzi nich patríte, odporúčame začať skôr s nejakým jednoduchým strojom. Takým je napríklad aj Monkey 27. Tento ovocný výherný automat radíme do takzvanej „criss-cross“ kategórie, pretože sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií.

V hre až 25 freespinov

Aj jednoduchý automat by mal ponúkať nejaké bonusy, aby hráčov príliš rýchlo neomrzel. Našťastie autori do hracieho automatu Monkey 27 zakomponovali niekoľko jednoduchých základných bonusových prvkov, vďaka ktorým môžu byť vaše výhry o niečo atraktívnejšie. V úvode spomínaná opica je Wild symbolom. Správa sa ako žolík a supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše za 3 symboly opice si na konto pripíšete výhru v hodnote 100-násobku stávky, čo je de facto najvyššia hodnota spomedzi všetkých symbolov v hre.

Čo je fajn, na výhernom automate Monkey 27 nechýbajú ani voľné pretočenia. Získate ich po zobrazení troch Scatter symbolov, počet sa pohybuje od 15 do 25 freespinov. Všetky výhry počas hry s voľnými pretočeniami sú automaticky zdvojnásobené, čo je aj našim tipom na čo sa v tomto prípade sústrediť a ako vyhrať na hracom automate zaujímavé čiastky.

Svoje výhry môžete zveľadiť aj vďaka populárnej funkcii Gamble (Risk). Po jej zakliknutí sa pred vami objaví nová obrazovka s kartami. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip výhru vynásobí x2, nesprávny vám ju vezme.

V kasíne eTipos aj progresívne Jackpoty

I keď hra ako taká progresívny jackpot neobsahuje, výherný automat Monkey 27 môže byť v niektorých kasínach doplnený o lokálny platformový jackpot kasína. Napríklad v slovenskom kasíne eTipos.sk nájdete tri úrovne takéhoto jackpotu – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty priebežne narastajú a získať niektorý z nich môže ktorýkoľvek hráč, ktorý hrá za skutočné peniaze. Na zoznámenie sa s automatom môžete využiť aj demoverziu, no v takom prípade strácate šancu získať tento lákavý Jackpot.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty