Dicey Fruits

Dicey Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Dicey Fruits?

Dicey Fruits je trojvalcový výherný automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami.

Aká je téma hry Dicey Fruits?

Dicey Fruits je moderný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Symboly výhernej kombinácie zostanú na svojich miestach, po čom sa aktivuje bezplatný respin.

Je možné v hre Dicey Fruits získať freespiny?

Nie, tento automat freespiny neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Dicey Fruits môžete nájsť v niektorých kasínach 4 úrovne jackpotu - Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Dicey Fruits?

Náš tip: Za pokrytie automatu jedným symbolom je celá výhra zdvojnásobená.

Vyskúšajte si výherný automat Dicey Fruits zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
9300 €
Úroveň:
Gold
28160 €
Úroveň:
Silver
220 €
Úroveň:
Bronze
48 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Slot Dicey Fruits je ideálny pre neskúsených hráčov

Ovocné automaty sú spájané prevažne s horúcim letným prostredím, čo v nás môže evokovať príjemné osvieženie. Online slot Dicey Fruits sa tejto klasickej kombinácii vymyká. Je totiž vsadený do mrazivej atmosféry kdesi na ďalekom a odľahlom Sibíri. Aj keď ide o vskutku nezvyčajný nápad, autori si naňom dali celkom záležať. Poďme sa na tento automat pozrieť bližšie.

Výherný automat Dicey Fruits je dielom spoločnosti Synot Games. Tvoria ho 3 valce, 3 riadky a obsahuje spolu 27 fixne stanovených výherných línii. Táto kombínácia znamená, že ide o nelíniový slot a výhry vznikajú „krížom-krážom“. Teda stačí, aby sa výherný symbol zobrazil kdekoľvek na všetkých 3 valcoch. Ako sme už v úvode načrtli, jednotlivé valce sa točia v popredí ľadovej krajinky. Symbolmi sú ovocné plody ako čerešne, pomaranče, citróny, slivky, hrozná a melóny a všetky sú obsekané na kocky. Ďalej sú dva neovocné symboly, ktoré majú v hre najvyššie hodnoty. Ide o zvončeky a sedmičky. Za tri symboly zvončekov obdržíte 8-násobok stávky, za tri sedmičky 16-násobok.

Podarí sa vám zaplniť slot rovnakým symbolom?

Čo sa týka bonusovej štruktúry hracieho automatu Dicey Fruits, je skôr skromnejšia. Tento fakt ocenia neskúsení hráči, pretože hra neobsahuje žiadne komplikované bonusy a špeciálne funkcie, ktorých princíp môže začínajúcemu hráčovi len zamotať hlavu. Automat nemá nič ani z klasickej trojice Wild symbol / Scatter symbol / freespiny, no zaujímavý bonus sa na ňom predsa nájde. Podobne ako na automate Neon Fruits od Kajotu, ostanú po vytočení akejkoľvek výhernej kombinácii jej symboly zafixované na svojom mieste, po čom sa aktivuje bezplatný re-spin. Pokiaľ by ste následne vytočili ďalší symbol danej výhernej kombinácie, i ten ostane na svojom mieste. Takto sa dá pokračovať až dovtedy, kým vytáčate ďalšie nové symboly z tých zafixovaných. Alebo dovtedy, kým všetky polia na automate nebudú pokryté jedným rovnakým symbolom. V takom prípade sa celková výhra ešte zdvojnásobí.

Na to, aby ste svoje výhry o niečo navýšili, siahnuť môžete aj po funkcii Gamble (Risk). Výhru zdvojnásobíte vtedy, ak uhádnete farbu zakrytej karty. Tu však pozor, lebo nesprávny tip vás oberie o výhru a vrátite sa naspäť k valcom. Aby hra mala potrebný spád, využiť môžete i funkciu Autoplay. Nemusíte tak stále klikať na myš, resp. ťukať do telefónu.

Dicey Fruits nájdete aj v slovenských kasínach

To sú všetky relevantné informácie, ktoré potrebujete vedieť ešte predtým, ako sa do hrania online výherného automatu Dicey Fruits pustíte. Nájdete ho aj v slovenských online kasínach, napríklad aj na etipos.sk. Hra je samozrejme dostupná nielen cez počítač, ale aj cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty