Mega Rise

Mega Rise

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mega Rise?

Mega Rise má 3 valce, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Mega Rise?

V tomto prípade ide o klasický výherný automat s ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Mega Rise obsahuje 2x Scatter symbol a progresívne násobitele výhier.

Je možné v hre Mega Rise získať freespiny?

Nie, v tejto hre freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, Mega Rise bonusovú hru o progresívne jackpoty neobsahuje.

Ako vyhrať na hracom automate Mega Rise?

Náš tip: Multiplikátor výhier môže byť zvýšený až na 100-násobok a to už sľubuje parádne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Mega Rise zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
44004 €
Úroveň:
Daily Drop
481 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Páni z Red Tiger sa opäť vyznamenali

Myslíte si, že vás klasický 3-valcový automat s ovocnou tematikou nemôže ničím prekvapiť? Verte, že môže. A to najmä vtedy, ak na ňom zapracujú vývojári zo spoločnosti Red Tiger. Online slot Mega Rise je ovocný automat, ktorý sa od svojich predchodcov výrazne odlišuje, a to výrazným spôsobom. Môžu za to jeho jedinečné špeciálne vlastnosti.

Progresívny násobiteľ výhier a 2x Scatter symbol

Mega Rise má tri valce, pričom na každom sa točia tri symboly. Spolu je na ňom 5 fixne daných výherných línií a vašou úlohou je vytočiť na jednej z nich výhernú kombináciu pozostávajúcu z troch rovnakých symbolov. Tie tvoria čerešne, citróny, hrozná, melóny, hviezdy, zvončeky a sedmičky. A práve sedmička je v hre najvyššie hodnotená. Za 3x sedmičku získate až 75-násobok stávky. Aj napriek absencii divokých symbolov a voľných pretočení sa na automate dajú získať slušné výhry. Môžu za to 2 druhy Scatter symbolu a progresívny násobiteľ výhier.

Tabuľka napravo od valcov je na slote veľmi dôležitá. Sú na nej zobrazené tri symboly, ktoré ako posledné vytvorili výhernú kombináciu. Pokiaľ vytočíte výhernú kombináciu zo symbolu, ktorý je uvedený v tabuľke, násobiteľ daného symbolu sa zvýši o +1 a súčasne ním bude výherná kombinácia vynásobená. Vždy sa začína od násobiteľa x2, najviac je možné získať 100-násobok. Ak je výherná kombinácia vytvorená zo symbolu nenachádzajúcom sa v tabuľke, vytlačí prvý symbol, ktorý bol do tabuľky pridaný. Vytlačené symboly sú vynulované.

Dianie v tabuľke ovplyvňujú 2 Scatter symboly – Mega Rise žetón a Zlatá Mega Rise žetón. Oba sa na valcoch objavujú náhodne. Jeden aj druhý dokážu navýšiť aktuálne násobitele výhier a symboly uzamknúť. Mega Rise žetón navyšuje násobitele maximálne o +3, Zlatý Mega Rise žetón až o +7. Uzamykanie symbolov v tabuľke funguje veľmi jednoducho. Žetón na symbol položí zámok, čo znamená, že z tabuľky nebude vytlačený. Zachová sa tak na ňom nadobudnutý násobiteľ výhier. Zámok sa stratí až vtedy, keď sa na valcoch objaví výherná kombinácia uzamknutého symbolu. Zlatý žetón Mega Rise dokáže symbol uzamknúť až na dva zámky.

Hrajte o fantastické výhry v online kasíne

Hoci väčšina Red Tiger online automatov ponúka aj hru o progresívne Jackpoty, na automate Mega Rise túto možnosť nenájdete. No nič to nemení na fakte, že vďaka bonusovým funkciám ide naozaj o podarený kúsok.

Tak čo poviete na online výherný automat Mega Rise? Zaujal vás? Pokiaľ vás pri čítaní týchto riadkov premkla zvedavosť a pocit, že si ho chcete vyskúšať, urobiť tak môže prostredníctvom online kasína Svet hier Niké. Samozrejme, slot je dostupný i v mobilnej verzii, kde platia rovnaké pravidlá ako v počítačovej verzii.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty