Frutopia

Frutopia

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Frutopia?

Online výherný automat Frutopia má 3 valce s rôznym počtom riadkov (1 až 5) a rôznym počtom výherných línií (1 až 125).

Aká je téma hry Frutopia?

Na valcoch automatu Frutopia sa točia symboly ovocia, ide teda o ovocný automat, no s futuristickými prvkami alternatívnej hry.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Frutopia obsahuje unikátnu funkciu zmeny počtu riadkov a výherných línií, klasický Wild symbol a funkciu Gamble.

Je možné v hre Frutopia získať freespiny?

Áno, získať môžete až 10 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra síce jackpoty neponúka, no v niektorých kasínach môže byť automat Frutopia doplnený o platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Frutopia?

Náš tip: Keď aktivujete všetky zelené šípky, posuniete sa na vyšší level a získate ďalší riadok na valcoch a viac výherných línií. Postupným zdolávaním levelov sa môžete dostať až k hre s 3 valcami a 5 riadkami, čo predstavuje až 125 možností na výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Frutopia zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100002 €
Úroveň:
Strieborný
9212 €
Úroveň:
Bronzový
65 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Zamysleli ste sa niekedy, ako by to vyzeralo, keby sa klasické ovocné automaty stretli s tajomnou aurou vesmíru? Tom Horn Gaming vytvoril online výherný automat Frutopia, kde sa tradičné ovocné symboly stretávajú s nekonečným vesmírom. Frutopia nie je len obyčajný automat. Je to brána do dimenzie, kde sa každé zatočenie môže stať odrazovým mostíkom k hviezdnym vyhrám. Tento alternatívny slot vás zavedie na cestu za zaujímavými výhernými možnosťami.

Variabilný počet riadkov

Hrací automat Frutopia, ktorý výborne šľape aj na mobile, je špecifický v tom, že sa jeho skladba počas hrania neustále mení. Tri valce sú stabilné, ale na nich môžete hrať s 1 až 5 riadkami. To logicky ovplyvňuje aj počet výherných línií, ktorých môže byť 1, 8, 27, 64 alebo až 125. Výherné kombinácie platia zľava doprava a prípade viacerých sa všetky výhry spočítajú.

Vizuálne vyzerá Frutopia veľmi pekne. Ovocné symboly sú znázornené s takouto detailnosťou, že by ste ich chceli najradšej vytiahnuť priamo z obrazovky a ochutnať. Svetelné efekty a neónové kontúry, ktoré každý symbol obklopujú, pridávajú pocit futurizmu. Všetky vizuálne prvky sú spojené s ľahkými, elektronickými melódiami, ktoré pripomínajú skladby z klasických sci-fi filmov.

Zelené a červené šípky

Pri hre je dôležité všímať si postranné panely so zelenými a červenými šípkami. Tie totiž určujú, koľko riadkov na valcoch máte k dispozícii. Symboly zelených šípok sú v podstate symbolmi progresie, ktoré vám pomáhajú postupovať na vyššiu úroveň a odomknúť ďalšie riadky na valcoch. Na začiatku máte k dispozícii len jednu výhernú líniu, ale keď na valcoch získate zelenú šípku alebo zaznamenáte výhru, pridá sa do zeleného indikátora na postrannom paneli. Ak sa vám podarí naplniť tento panel, posuniete sa na vyššiu úroveň, odomknete nový riadok a ďalšie výherné línie. Na druhej strane červené šípky predstavujú vaše „životy“. Ak sa počas spinu neobjaví žiadna výherná kombinácia, stratíte jeden zo „životov“ indikovaných červenými šípkami. Strate môžete predísť aj tak, že na valcoch vytočíte symbol červenej šípky. Pokiaľ sa neudeje ani jedno ani druhé, prepadnete sa na nižšiu úroveň s menej riadkami a výhernými líniami. Tento „boj“ medzi zelenými a červenými šípkami vytvára napínavú hru. Výzva spočíva v tom, aby ste zostali čo najdlhšie v hre s 5 riadkami, pretože tak sa môžete prepracovať do hry s voľnými pretočeniami.

Ako získať freespiny

Wild symbol je základným stavebným kameňom v mnohých online automatoch a vo Frutopii to nie je inak. Tento symbol je žolík, ktorý dokáže nahradiť iný symbol na výhernej kombinácii. Vo Frutopii získavate freespiny netradičným spôsobom. Namiesto aktivácie cez Scatter symboly musíte postupne rozsvietiť zelené šípky na danom paneli. Keď zhromaždíte dostatok zelených šípok a budete na najvyššej úrovni s 5 riadkami, automaticky sa spustí 10 freespinov. Okrem toho, všetky výhry je možné pomocou funkcie Gamble niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Frutopia v eTipose aj zadarmo

Hrací automat Frutopia je jedinečný ovocný slot, ktorý obohacuje klasický herný zážitok o inovatívne prvky. Online kasíno Tiposu ponúka možnosť vyskúšať si tento slot úplne bezplatne. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete hrať len pre zábavu alebo za reálne peniaze, Frutopia vás pozýva na zaujímavú vesmírnu cestu hviezdnych výhier.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tom Horn
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty