Super Star 27

Super Star 27

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Super Star 27?

Super Star 27 tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií.

Aká je téma hry Super Star 27?

Ide o ovocný retro online automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Super Star 27 obsahuje okrem klasických bonusových symbolov Wild a Scatter aj násobitele výhier.

Je možné v hre Super Star 27 získať freespiny?

Nie, bonusová hra s voľnými pretočeniami tu nie je.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra neobsahuje progresívne jackpoty. Avšak v niektorých kasínach môže byť automat Super Star 27 doplnený o platformové Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Super Star 27?

Náš tip: Za trojnásobné zobrazenie hviezdy ako Mystery symbolu získate Mystery výhru s náhodným multiplikátorom. Ten sa môže pohybovať až do výšky x150.

Vyskúšajte si výherný automat Super Star 27 zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Niečo pre hráčov obľubujúcich klasiku

Svet online automatov sa za posledné roky neuveriteľne rozrástol. Dnes si môžeme vyberať slot na základe rôznych bonusov, špeciálnych funkcií, počtu valcov, riadkov, výherných línií, jednosmerného či obojsmerného vyplácania výherných kombinácií, atď. Pri hraní sa ocitnete sa medzi pyramídami v Egypte (Rise of Ra), v strednej amerike (Mayan Gods) alebo sa vydáte na výpravu s pirátmi (Corsair Queen). Vývojári popredných spoločností sa predbiehajú v inováciách s jediným cieľom: ohúriť, prilákať a prinútiť čo najvyšší počet hráčov, aby si zahrali práve ich hru. Myslíme si však, že ak v tej spleti moderných automatov narazíte na klasický ovocný automat s úplne triviálnym ovládaním a jednoduchými bonusmi, kliknete na neho a s radosťou si pri ňom oddýchnete. Pokiaľ teda patríte do tejto kategórie hráčov, radi by sme vám predstavili online retro slot nesúci názov Super Star 27.

Dvojitá výherná tabuľka retro automatu

Nemýľte si Super Star 27 so známou speváckou šou, ide o online výherný automat od e-gaming. Tvoria ho 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií, na ktorých výherné kombinácie platia zľava doprava. Základom je v rámci stanovenej výhernej línie vytvoriť kombináciu pozostávajúcu z troch rovnakých symbolov. Výherná tabuľka hracieho automatu Super Star 27 je de facto rozdelená na dve skupiny. Hodnota odmeny v podobe násobku stávky závisí od toho, či sa vo výhernej kombinácii nachádza divoký symbol, alebo je vytvorená čisto iba zo základných symbolov. Stačí si zapamätať, že výherná kombinácia, v ktorej nie je aktívny divoký symbol, má dvojnásobne vyššiu odmenu.

Keďže zo strany autorov ide o nespochybniteľný návrat do minulosti, po grafickej a zvukovej stránke nečakajte žiadne moderné výdobytky a zázraky. Na automate je retro úplne všetko vrátane ovocných symbolov. Z nich majú vyššie odmeny slivky a hrozná s 8-násobkom stávky, 20-násobok získate za tri melóny alebo tri zvony. 60-násobok stavenej sumy získate za tri červené sedmičky alebo tri BAR-y. Tieto hodnoty však platia v prípade výhernej kombinácie bez aktívneho divokého symbolu. V opačnom prípade sú výhry o polovicu nižšie.

Bonusy prinesú Wild a Mystery symboly

Ako sme už prezradili, na online automate Super Star 27 nechýba Wild symbol. Ide o žolíka, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Je veľkým plusom, že divoký symbol dokáže v kombinácii doplniť aj druhý bonusový prvok v hre, ktorým je Scatter symbol. V podstate ide o Mystery symbol s náhodným násobiteľom výhier. Aký násobok výhry vďaka nemu získate, to závisí od toho, či je alebo nie je divoký symbol aktívny. Ak je divoký symbol neaktívny, hodnota multiplikátora môže byť od 4x do 150x. Pokiaľ je divoký symbol aktívny, jeho hodnota sa pohybuje od 2x do 75x.

Roztočte to v kasíne na eTipos.sk, aj úplne zadarmo

Autori online hry Super Star 27 sa celkom pedantne vyhrali aj nastavením automatu. Môžete si na ňom nastaviť nielen výšku stávky, ale aj počet spinov v rámci automatického točenia, ďalej podmienky, kedy sa má zastaviť, kvalitu grafiky a aktiváciu rýchlej hry na celej obrazovke. Výherný automat Super Star 27 je dostupný aj na mobiloch aj tabletoch. V slovenskom online kasíne eTipos.sk, kde sú k dispozícii progresívne Jackpoty, si ho môžete zahrať aj úplne zadarmo. Tak čo, už vás prepadla chuť zaspomínať si na staré dobré mašiny?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty