Joker 27

Joker 27

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker 27?

Joker 27 tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Joker 27?

Joker 27 je klasický automat s retro symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online výherný automat Joker 27 obsahuje Wild symboly, dva druhy Scatter symbolov a freespiny.

Je možné v hre Joker 27 získať freespiny?

Áno, za vytočenie symbolu Cherry Bonus na strednej línii aktivujete 1 freespin, za vytočenie troch symbolov Hviezdy na strednej línii získate 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Záleží od kasína. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Joker 27. Navyše hra môže byť doplnená aj o lokálne platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Joker 27?

Náš tip: Ak pokryjete všetky pozície automatu rovnakým symbolom, výhra je automaticky dvojnásobná.

Vyskúšajte si výherný automat Joker 27 zadarmo

Vráťte sa v čase

Online výherný automat Joker 27 vyniká žiarivou kreslenou grafikou a niekoľkými zaujímavými špeciálnymi prvkami, aby hra mala potrebné napätie. Túto ovocnú klasiku skonštruovala spoločnosť Kajot, ktorej hry možno poznáte z kamenných herní a kasín. Ak máte radi staromódnosť, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Joker 27 je 3-valcový slot s 3 riadkami, no a ako jeho názov napovedá, obsahuje 27 výherných línii. Keďže ide o automat 3x3, dalo by sa povedať, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava a sprava doľava. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Na valcoch narazíte na typické symboly starých retro automatov – rôzne druhy ovocia, BAR-y, dolárovky, či zvončeky.

Joker 27 až s 2 symbolmi Scatter

Na valcoch však nájdete aj niekoľko bonusových symbolov. Zelený Joker je Wild symbolom, čo znamená, že ako žolík automaticky supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. O niečo vyššie výhry získate prostredníctvom symbolu Scatter. Na automate sú až dva tieto bonusové prvky. Prvým je symbol hviezdy a druhým Cherry bonus. Pri vytočení troch symbolov Cherry Bonus na prostrednej výhernej línii získate 1 voľné pretočenie, za tri symboly Hviezdy dostanete 10 freespinov. Počas hry s točeniami zadarmo je možné opätovne získať ďalšie freespiny.

Na automate Joker 27 dochádza ešte k jednému zaujímavému momentu. Za vytočenie rovnakého symbolu na všetkých 9 pozíciách sa výhra automaticky zdvojnásobí.

Vyskúšajte si Joker 27 aj na mobile

Joker 27 si môžete vychutnať aj na svojom mobilnom zariadení, tablete, alebo na počítači. Pokiaľ by sa vám na ňom nedarilo podľa vašich predstáv, skúste šťastie s ďalšími skvelými automatmi od Kajotu, napríklad Joker Boom či Vikings. Určite si vyberiete taký, ktorý vás minimálne zabaví. Želáme veľa šťastia.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty