Vikings

Vikings

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Vikings?

5 valcový online hrací automat Vikings je vyskladaný z 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Vikings?

Vikings je dobrodružný automat s vikingskou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Vikings ponúka Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a aj voľné pretočenia.

Je možné v hre Vikings získať freespiny?

Áno, po vytočení 3 symbolov Scatter na stredných valcoch získate 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na automate Vikings môžete nájsť v niektorých kasínach aj Joker Bonus Progressive. Ide o progresívny jackpot Kajot automatov rozdelený do 4 úrovní Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých iných kasínach sme sa zase stretli s lokálnym platformovým jackpotom.

Ako vyhrať na hracom automate Vikings?

Náš tip: Každý Wild symbol, ktorý je súčasťou výhernej kombinácie, výhru znásobuje. Za 4 symboly Wild vo výhernej kombinácii ide o 16-násobok.

Vyskúšajte si výherný automat Vikings zadarmo

Vzrušujúca plavba s Vikingami na valcoch

Obávaní Vikingovia sú hlavnou témou šikovného online výherného automatu Vikings, ktorý zostrojila spoločnosť Kajot. Keďže títo legendárni dobyvatelia neboli žiadni „chudobní príbuzní“, na rozdiel od ich iných automatov ako napríklad 9 Stars oplýva zaujímavými a hlavne štedrými bonusovými funkciami. Tie nás očarili natoľko, že sme sa rozhodli sprostredkovať vám tento automat aj vo forme videorecenzie.

KajotWin

Online hrací automat Vikings pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Kvalitné aj štedré bonusy

Vráťme sa teraz k spomínaným bonusom. Na tomto Kajot automate nájdeme takmer všetky klasické bonusové funkcie, ktoré pri troche šťastia veľmi rýchlo zveľadia vaše hráčske konto. Prvou je Wild symbol vyobrazený ako drak. Ten okrem toho, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, prináša aj násobitele výhier. Pokiaľ by bol jeden Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa zdvojnásobí. Ak by sa vo výhernej kombinácii vyskytol dvakrát, výhra sa násobí x4. Za tri sa výhra násobí x8, no a napokon za štyri divoké symboly vo výhernej kombinácii ide o výhru vynásobenú x16.

Ďalším špeciálnym klasickým bonusom je Scatter symbol v podobe lode s veľkou plachtou. Objavuje sa na valcoch 2, 3 a 4. Akonáhle ho vytočíte na týchto troch valcoch, aktivujete hru s 10 voľnými pretočeniami. Počas nej dochádza k javu, ktorý iste oceníte. Vytočená výherná kombinácia zostane na svojom mieste, po čom sa spustí zdarma ďalší respin. Takto pokračujete, pokým sa na slote objavujú nové výherná kombinácia. Až po tomto všetkom je vaša celková výhra vyhodnotená.

Automat Vikings by ste si mali vyskúšať v kasíne

Nám sa online slot Vikings v ponuke Kajotwin kasína zapáčil. Po grafickej a hudobnej stránke nás vôbec nenudil, skôr naopak. Zo strany autorov hry išlo o solídny a trefný výber. Wild a Scatter symboly oplývajú funkciami navyše, čo hre dodáva potrebné grády. Tejto lákavej ponuke zábavy v kasíne sa dá len ťažko odolať. Idete do toho?

777 EUR pre nových hráčov v kasíne

kajotwin logo

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Kajotwin
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty