Joker Boom

Joker Boom

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Joker Boom?

Joker Boom je vyskladaný zo 4 valcov, 3 riadkov a je na ňom 81 výherných línií, ktoré sú fixne dané.

Aká je téma hry Joker Boom?

Joker Boom je klasický ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Joker Boom obsahuje Wild symboly s druhou šancou a Scatter symboly.

Je možné v hre Joker Boom získať freespiny?

Nie, na tomto automate klasické freespiny nenájdete, ale hra obsahuje tzv. Boom Spins. Tie sa aktivujú po zobrazení 3 alebo 4 symbolov Scatter.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online slot Joker Boom môže obsahovať jackpoty Joker Bonus Progressive so 4 úrovňami Platinum, Gold, Silver a Bronze. V niektorých kasínach na ňom nájdete aj lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Joker Boom?

Náš tip: Počas Boom Spins je celý prvý valec pokrytý Wild symbolmi.

Vyskúšajte si výherný automat Joker Boom zadarmo

Ovocný automat s 81 výhernými línami

Záujem hráčov o klasické ovocné automaty zrejme nikdy neutíchne. Medzi automatovými hrami je ich toľko, že vyskúšať všetky je nepravdepodobné, ba priam až nereálne. Ale ako si z takého množstva vybrať ten správny? Na to ťažko odpovedať, pretože ako sa hovorí, 100 ľudí – 100 chutí. Niekto bazíruje na prepracovanej grafike (243 Crystal Fruits), kvalitných 3D animáciách (Fruit Zen), iný zase preferuje jednoduchosť (Jokers Five), či netradičnú bonusovú výbavu slotu (Tiki Fruits).

Online výherný automat Joker Boom od spoločnosti Kajot Games možno zaradiť do kategórie jednoduchých výherných slotov. Doplnený je aj o zopár bonusových funkcií, ktoré z neho robia relatívne príjemnú a zábavnú hru. Skladá sa zo 4 valcov, 3 riadkov a nezvyčajne až 81 výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Bonusová hra s expandujúcimi Wild symbolmi

Ako sme už naznačili, Joker Boom má v sebe zabudované aj určité bonusové prvky, ktoré celú hru obohacujú. Prvým bonusovým symbolom je Wild symbol. Je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Čo je úžasné, hráčovi ponúka dvojitú šancu na zisk výhernej kombinácie. Ak by totiž nebol Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie po jeho vytočení, ostane na svojom mieste aj do nasledujúceho druhého pretočenia.

Druhým bonusom je Scatter symbol vyobrazený ako hviezda. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3x, získate niekoľko pretočení s expandujúcim Wild symbolom na prvom valci. V prípade, že to vytočíte 3-krát, počas ďalších 10 pretočení bude celý valec pokrytý Wild symbolmi. To vedie k zisku viacerých výherných kombinácii. Pri vytočení 4 symbolov Scatter získate až 20 pretočení s divokým prvým valcom. Tu však musíme dodať, že sa nejedná o freespiny.

Aj keď Joker Boom nedisponuje žiadnymi voľnými pretočeniami, nepovažujeme to až za také veľké mínus. Vďaka expandujúcemu Wild symbolu sa dá prísť na naozaj slušné výhry. Vyskúšajte si tento slot sami v kasíne, využite štedré vstupné bonusy a uvidíte.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty