Double Hot

Double Hot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Double Hot?

Online hrací automat Double Hot je vyskladaný z 3 valcov, 3 riadkov a obsahuje 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Double Hot?

Double Hot je klasický automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Double Hot nájdete iba dvojité symboly.

Je možné v hre Double Hot získať freespiny?

Nie, tento automat voľnými pretočeniami nedisponuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete na online slote Double Hot Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Navyše niektoré z kasín do hry nasadzujú aj svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Double Hot?

Náš tip: Za trojnásobné vytočenie sedmičky získate výhru vo výške 150-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Double Hot zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6417 €
Úroveň:
Gold
658 €
Úroveň:
Silver
352 €
Úroveň:
Bronze
76 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Klasický rýchly ovocný automat

Double Hot je online výherný automat s veľmi jednoduchými pravidlami a tradičnou ovocnou témou. Je produktom českého providera Synot Games. Nájdete na ňom 3 valce, 3 riadky a 5 fixne daných výherných línii. Keďže ide o klasiku, nejaké inovatívne funkcie a moderné bonusové hry na ňom budete hľadať márne. To je pre niekoho možno odradzujúci, no pre iného hráča zase prijateľný fakt. V tomto prípade vám budú teda musieť postačovať bonusy online kasín.

Ako získať 150-násobok stávky

Na online automate Double Hot je spolu 8 symbolov – 5 ovocných a 3 neovocné. Najnižšiu hodnotu má symbol BAR. Za tri jeho vytočenia sa vaša stávka „iba“ zdvojnásobí. Za tri čerešne, citróny, jablká alebo slivky je to už 8-násobok stávky, za 3 tri melóny 12-násobok a za štyri zvončeky pekný 40-násobok stávky. Avšak najviac, až 150-násobok stávky, dostanete za tri červené sedmičky.

Keď sa pozrieme na bonusové možnosti automatu Double Hot, ako získať atraktívnejšie výhry, nie je to žiadna sláva. Pri hre sa neobjavia žiadne Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, re-spiny, ani nič podobné. Pomôcť si môžete akurát funkciou Gamble (Risk), ktorá je určená na zdvojnásobenie vašich výhier. Aby ste výhru zdvojnásobili, musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Buďte však opatrní, pretože po nesprávnom tipe o ňu prídete.

Autori do hry zakomponovali aspoň jednu relatívne významnú bonusovú vlastnosť. V prípade, že by sa vám podarilo na všetkých 9 pozíciách automatu vytočiť niektorý z ovocných symbolov - čerešne, citróny, jablká alebo slivky, výhra sa automatický vynásobí x2. Keďže za tieto štyri symboly je v normálnom režime odmenou 8-násobok stávky, konečným výsledkom bude teda výhra rovnajúca sa 16-násobku vašej stávky.

Automat Double Hot v kasíne eTipos.sk

A to je v podstate všetko, čo potrebujete vedieť pred spustením hracieho automatu Double Hot. Odporúčame ho skôr tým, ktorí sa do moderných slotov neradi púšťajú a dávajú prednosť klasike, rýchlej a nekomplikovanej hre na valcoch. Double Hot si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo a potom otestovať svoje šťastie v kasíne eTipos.sk. Prajeme ničím nerušenú zábavu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty