Ice Bar 27

Ice Bar 27

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Ice Bar 27?

Ice Bar 27 je 3 valcový online automat s 3 riadkami a 27 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Ice Bar 27?

Ice Bar 27 je klasický automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Ice Bar 27 nájdete Wild symboly, bonusovú hru Mystery, násobitele výhier a aj respiny.

Je možné v hre Ice Bar 27 získať freespiny?

Nie, tento online slot hru s voľnými otočkami neobsahuje.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V tomto prípade to závisí od nasadenia hry v kasíne. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Ice Bar 27. Navyše hru sme v niektorých prípadoch videli doplnenú aj o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Ice Bar 27?

Náš tip: Ak je výherná kombinácia vytvorená divokým symbolom, všetky symboly zamrznú a z valcov sa vyparia. Na ich miesto spadnú symboly umiestnené nad nimi a zvýši sa násobiteľ výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Ice Bar 27 zadarmo

Dajte šancu zamrznutému ovociu

Automaty s ovocnou tematikou nechýbajú v ponuke snáď žiadneho kasína a ani výrobcu kasínových hier. Že prečo je tomu tak? Odpoveď je úplne jednoduchá. Tieto prapôvodné ovocné automaty sú stále obľúbené a zrejme každý kasínový hráč si aspoň raz skúsil zahrať nejaký z týchto slotov. Patria medzi klasiku online kasínových hier, a preto je logické, že ich výber je veľmi široký.

Boli sme preto zvedaví, čo nás čaká pri online výhernom automate Ice Bar 27. Pochádza od českého výrobcu kasínových hier Kajot, ktorého hry majú nielen u nás zvučné meno.

Čakali sme päťvalcovú klasiku preplnenú ovocím, niečo podobné ako Fruiti od Synotu. No hracia plocha hracieho automatu Ice Bar 27 pozostáva len z 3 valcov a 3 riadkov. Číslo 27 v názve znamená, že vyhrávať môžete vďaka 27 výherným líniám. Hracia plocha je poriadne zamrznutá, ako by ste sa ocitli na Sibíri, symboly sú krásne graficky vyšperkované a ako sme si už od Kajotu zvykli, všetky dôležité funkcie stroja sú umiestnené a prehľadne usporiadané v spodnom paneli. Po spustení hry na valcoch roztáčate symboly ovocia doplnené o symbol doláru, zvoncov, hviezdy a potápajúceho sa ľadovca.

S divokým symbolom za výhrami

Čo sa týka špeciálnych symbolov, nájdete tu iba jeden jediný. Je ním Wild symbol, ktorý tu znázorňuje symbol ľadovca s textom „ICE BAR“. Tento divoký symbol tu ale plní hneď viacero funkcií. Okrem klasického nahradenia chýbajúceho symbolu vo výhernej kombinácii vám vie k výhram pomôcť ešte ďalšími dvomi spôsobmi. Ak sa „ICE BAR“ stane súčasťou výhernej kombinácie, symboly, ktoré takúto kombináciu vytvoria zamrznú a z hracej plochy zmiznú. Na ich miesto spadnú symboly nad nimi, a tým pádom dostanete šancu na ďalšie výhry zadarmo. Navyše po nahradení novými symbolmi sa navyšuje násobok pre ďalšiu možnú výhru, a to postupne na x2, x4, x6, x8, x16 a x32. Záverečnou, no nie menej zaujímavou pomocou divokého symbolu je možnosť dostať sa do bonusovej hry. V prípade, že divoký symbol vytočíte na všetkých troch valcoch počas jednej hry, automaticky sa presuniete do rýchlej ale veľmi štedrej bonusovej Mystery hry. Princíp tejto bonusovej hry je veľmi jednoduchý. Vyberiete si jeden z troch symbolov ICE BAR, pričom pod každým je ukrytá iná odmena. Vyhrať tu môžete bonusovú výhru vo výške 40, 75 alebo 150 násobku vašej stávky.

Ice Bar 27 odporúčame všetkými desiatimi

Výherný automat Ice Bar 27 sme si veruže do sýta zahrali a odporúčame ho vyskúšať si nielen hráčom, ktorí preferujú ovocné sloty. V máloktorých hrách má vo svojich rukách takú moc a také skvelé funkcie divoký symbol, ako je tomu práve tu. Vyskúšajte, za skúšku nič nedáte.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

doxxbet logo

Vyber a aktivuj si svoj uvítací bonus: 10 €, 50 €, 100 €, 500 €, 1000 €, 5000 € alebo 7000 €. Po aktivácii jedného z ponúkaných bonusov musíš v priebehu nasledujúcich 30 dní vsadiť 10 až 45 násobok výšky daného bonusu v reálnych peniazoch. Následne sa Ti bonus pripíše na konte do zostatku.

A to nie je všetko! Môžeš získať extra 250 točení zdarma, rozdelených do 4 skupín, ktoré môžeš získať 30 dní od registrácie.:

  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí si overiť hráčsky účet. Následne môžeš využiť 50 točení zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a počkať si na svoje šťastie. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA, stačí pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 100€. Následne sa ti bonus aktivuje. Potom stačí už len spustiť jednu z hier Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat a využiť točenia zdarma.
  • 50 TOČENÍ ZDARMA - pretočte v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 250€. Následne sa ti ihneď aktivujú točenia zdarma na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe alebo Gem Heat. Výhry Ti budú pripísané priamo do reálnych peňazí po každom výhernom točení.
  • 100 TOČENÍ ZDARMA na hre BERRY BERRY BONANZA - pre získanie posledných točení zdarma v rámci Uvítacieho bonusu treba pretočiť v online kasíne na ľubovoľných hrách kumulatívne 500€.

Točenia zdarma môžeš využiť až do 30 dní od ich pridelenia na Tvoj hráčsky účet. Točenia zdarma v rámci Uvítacieho bonusu je možné získať maximálne do 30 dní od registrácie.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty