Fruiti

Fruiti

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruiti?

Výherný automat Fruiti pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Fruiti?

Už podľa názvu je jasné, že ide o výherný automat s ovocnými symbolmi na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Fruiti obsahuje len Scatter symbol a funkciu Gamble.

Je možné v hre Fruiti získať freespiny?

Nie, tento automat nemá voľné pretočenia. Scatter symbol vám prinesie iba okamžité výhry.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete na automate Fruiti nasadený Synot Progressive Bonus, čo je progresívny jackpot so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj vlastné jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruiti?

Náš tip: Za vytočenie 5 červených sedmičiek získate 500-násobok stávky. To je najvyššia výhra na tomto automate.

Vyskúšajte si výherný automat Fruiti zadarmo

Jednoduchý, rýchly, prehľadný a medzi hráčmi pomerne obľúbený. Tak by sa dal v skratke charakterizovať výherný automat Fruiti od spoločnosti Synot Games, ktorý by sme pokojne zaradili do kategórie klasických automatov.

Na začiatok treba podotknúť, že ak preferujete online sloty s bohatou bonusovou štruktúrou, automat Fruiti nebude pre vás obľúbenou šálkou kávy. Na valcoch v rozložení 5x3 sa točí totiž iba jediný bonusový symbol – Scatter symbol. Wild symboly, freespiny či bonusové nadstavby hry budete na ňom hľadať márne. Pre niekoho plus, pre niekoho mínus. Záleží od uhľa pohľadu.

My sme pri ňom dokázali stráviť viac času, ako sme si na začiatku mysleli. Upútal nás hlavne pekným a nerušivým grafickým vizuálom, kde všetky symboly žiaria na pozadí červených animovaných plameňov. Na samotných valcoch sa točia tradičné ovocné symboly – Sedmičky, Melóny, Hrozná, Slivky, Jablká, Citróny a Čerešne. Výherné kombinácie, ktoré sa môžu vyskytnúť na 5 výherných líniách, platia zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa automaticky sčítavajú.

Za 5x symbol Sedmičky ste v balíku

Najvyššiu hodnotu má symbol Sedmičky. Dokonca vyššiu ako Scatter symbol, ktorý ale nemusí byť vo výhernej línii.

  • 3x Sedmička = 20-násobok stávky
  • 4x Sedmička = 200-násobok stávky
  • 5x Sedmička = 500-násobok stávky
  • 3x Scatter = 2-násobok stávky
  • 4x Scatter = 10-násobok stávky
  • 5x Scatter = 50-násobok stávky

Aby sme nezabudli, každú jednu výhru môžete niekoľkokrát znásobiť a to pomocou funkcie Gamble/Risk. Vašou úlohou je uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom.

Zahrajte si Fruiti aj zadarmo v online kasíne

Na záver už len dodáme, že online hrací automat Fruiti je ideálny pre začínajúcich alebo neskúsených hráčov. O hre budete mať od začiatku prehľad. Nemusíte sa obávať žiadnych sofistikovaných bonusových hier, kde na pochopenie ich princípu potrebujete o niečo viac času. Vyskúšajte si tento kúsok, kľudne aj zadarmo, v slovenskom online kasíne EuroGold. Výborne sa hrá aj cez mobil.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty