Smiling Joker

Smiling Joker

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Smiling Joker?

Online výherný automat Smiling Joker tvoria 3 valce, 3 riadky a 27 výherných línií.

Aká je téma hry Smiling Joker?

Smiling Joker radíme do kategórie ovocných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Smiling Joker nájdete len Wild symbol a špeciálnu funkciu Gamble.

Je možné v hre Smiling Joker získať freespiny?

Nie, tento automat nemá freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Smiling Joker môže byť v niektorých kasínach doplnený o trojúrovňové Apollo jackpoty alebo o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Smiling Joker?

Náš tip: Za vytvorenie výhernej kombinácie pozostávajúcej z Jokera získate odmenu v hodnote 10-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Smiling Joker zadarmo

Jednoduchý 3-valcový ovocný automat

Aj keď kamenné kasína a herne majú svojich skalných fanúšikov, stále viac ľudí sa zaujíma aj o online hazardné hry dostupné cez mobil. Ľudia hrajú rôzne hry, ako je poker, ruleta, no popularita hracích automatov prevyšuje čokoľvek iné. Noví a neskúsení hráči môžu byť zmätení z toho, ktorý hrací automat si vybrať. Na iGamingovom trhu sú ich totiž tisíce.

Ideálne je začať s niečím totálne jednoduchým a ešte lepšie s ničom, čo poznajú práve z kamenných herní. S niečím takým, kde na vás nevyskakujú zložité bonusové funkcie sprevádzané zbytočnými animáciami. Vynikajúcim odrazovým mostíkom je online výherný automat Smiling Joker od spoločnosti Apollo Games. Je tak jednoduchý, ako sa len dá.

Usmievavý žolík ako Wild symbol

Tri valce, tri riadky a 27 výherných línií. To je „základný kameň“ hracieho automatu Smiling Joker. Výhry na ňom platia v jednom smere zľava doprava. Keďže ide o ovocný automat, na valcoch sa točia rôzne druhy šťavnatého ovocia ako čerešne, pomaranče, slivky či melóny.

Ako už samotný názov hry prezrádza, hlavnou postavou je usmievavý Joker. Je najvyšším výplatným symbolom a ako Wild symbol supluje chýbajúce symboly vo výherných kombináciách. Túto špeciálnu vlastnosť má len vtedy, ak hráte aspoň za 20 centov, čo je v podstate dvojnásobok minimálnej stávky. A to je na automate Bopnus Joker z bonusov vlastne všetko. O niečo viac funkcií prináša až pokračovanie tejto hry do Apollo Games – Bonus Joker 2.

Jedinou ďalšou možnosťou, ako tu svoje výhry navýšiť, je funkcia Gamble. V nej hádate farby zakrytých kariet – červenú alebo čiernu. Úspešný tip výhru automaticky zdvojnásobí, po neúspešnom o celú čiastku prídete. Čiže tu radšej dosť opatrne.

Hrajte hracie automaty v EuroGold Game kasíne

Výherný automat Smiling Joker sa vyznačuje veľmi jednoduchou štruktúrou, ktorá neodvádza pozornosť od toho najdôležitejšieho, teda od točenia valcov. Nájdete ho aj v kasíne EuroGold Game. Tento online slot si môžete vďaka technológii HTML5 samozrejme zahrať aj na mobiloch či tabletoch s Androidom aj iOS. Veľkosť sa automaticky prispôsobí akémukoľvek dotykovému displeju a umožní vám vychutnať si hru kdekoľvek a kedykoľvek.

V niektorých kasínach je slot doplnený o Apollo progresívne Jackpoty. Iné kasína do neho inštalujú svoje vlastné platformovné Jackpoty. Želáme veľa šťastia a paráde výhry v kasíne.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty