27 Joker Fruits

27 Joker Fruits

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat 27 Joker Fruits?

27 Joker Fruits pozostáva z 3 valcov, 3 riadkov a 27 výherných línií.

Aká je téma hry 27 Joker Fruits?

Ide o ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate 27 Joker Fruits nájdete Wild symboly, Scatter symbol alebo násobitele výhier.

Je možné v hre 27 Joker Fruits získať free spiny?

Áno.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, v niektorých kasínach môže byť s automatmi od Synot Games nasadený aj Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať v hracom automate 27 Joker Fruits?

Náš tip: Po vytočení 3 Scatter symbolov na strednom riadku získate 10 freespinov.

Vyskúšajte si výherný automat 27 Joker Fruits zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6413 €
Úroveň:
Gold
655 €
Úroveň:
Silver
348 €
Úroveň:
Bronze
73 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Symboly šťavnatého ovocia prinášajú na online výhernom automate 27 Joker Fruits od spoločnosti Synot Games lahodné výhry. Napriek tomu, že na prvý pohľad vyzerá jednoducho, v hre sa toho deje pomerne veľa. Autori sa s ním pekne vyhrali a ideálne prepojili tradičnú ovocnú tému s moderným dizajnom.

Na novom 3-valcovom výhernom automate 27 Joker Fruits točíte valcami na troch riadkoch a vyhrávate na maximálnom možnom počte výherných línií - teda 27. Rovnakú štruktúru má veľa 3-valcových automatov, napríklad aj 27 Diamonds či Super Star 27. Na dosiahnutie výhry teda stačí vytočiť 3 rovnaké symboly kdekoľvek na všetkých 3 valcoch. Najvyššiu hodnotu spomedzi ovocných symbolov majú melóny a hrozná, konkrétne ide o 10-násobok stávky. Až 16-násobok získate na vytočenie kombinácie pozostávajúcej zo sedmičiek.

Bonusy chutnajú sladko

Aby hra nebola fádna, autori do nej vložili niekoľko bonusových symbolov a špeciálnych funkcií. Vďaka nim z ovocného automatu 27 Joker Fruits vymačkáte oveľa viac sladkých a šťavnatých výhier. Pri vytváraní výherných kombinácií vám ochotne bude sekundovať usmiaty žolík ako Wild symbol. V prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácie ho okamžite nahradí. Okrem toho aj on sám vie vytvoriť výhernú kombináciu, za ktorú zinkasujete výhru v hodnote 60-násobku stávky.

Scatter symbolom sú tri hviezdy, ktoré taktiež dokážu vytvoriť nezávislú výhernú kombináciu s odmenou 20-násobku stavenej sumy. Pri tomto symbole je dôležité sledovať stredný riadok označený aj ako Golden Line. Pokiaľ by ste totiž tento riadok pokryli Scatterom, aktivujete bonusovú hru s 10 freespinami. Na zlatom strednom riadku je možné vytočiť aj inú kombináciu ako scatterovú. V takom prípade získate k dobru 1 freespin.

To ale nie je všetko. Môže sa stať, že všetky pozície automatu pokryjete jedným symbolom. Pokiaľ by sa vám to podarilo, celková výhra sa automaticky zdvojnásobí. Aj obyčajné výhry môžete navýšiť a to pomocou funkcie Gamble (Risk). Po kliknutí na ňu prejdete do novej obrazovky, po čom musíte uhádnuť farby zakrytej karty. Celkom jednoduché, ale aj trochu riskantné.

27 Joker Fruits aj v demoverzii

27 Joker Fruits sa ukázal ako celkom zábavný a na bonusy bohatý automat. Ak o svojich skúsenostiach pochybujete, môžete si ho spustiť v demo-režime, ktorý vám umožní hrať automat zadarmo bez registrácie či vkladu. Je to ideálna cesta na trénovanie hry bez rizika a rozvíjanie svojej vlastnej víťaznej stratégie. Nakoniec už len stačí pozrieť bonusy a akcie, vybrať online kasíno a pustiť sa do zberu šťavnatých výhier.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty