Fruity Gold

Fruity Gold

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruity Gold?

Online slot Fruity Gold sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a 27 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Fruity Gold?

Už názov nám prezrádza, že pôjde o klasický ovocný online slot.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Fruity Gold nájdete Wild symbol, Double Wild symbol, Mystery symbol, násobitele stávok a funkciu Gamble.

Je možné v hre Fruity Gold získať freespiny?

Nie, tento automat nemá freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete na automate Fruity Gold 4-úrovňový Synot Progressive Bonus. Okrem toho sme videli, že niektoré kasína do hry nasadzujú aj vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruity Gold?

Náš tip: 3 Mystery symboly zobrazené na výhernej línii vyplácajú odmeny od 2- až do 300-násobku stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Fruity Gold zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6417 €
Úroveň:
Gold
658 €
Úroveň:
Silver
352 €
Úroveň:
Bronze
76 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Nekomplikovaný, no zároveň zábavný ovocný automat

Výherný automat Fruity Gold, ktorý sme si zahrali v online kasíne eTipos.sk, rozšíril rady ovocných automatov v ponuke slovenských kasín. Autorom tohto online slotu je spoločnosť SYNOT Games. Ak ste fanúšikom práve jednoduchých 3-valcových ovocných automatov, určite ste sa už stretli so slotmi ako Blazing Ice, alebo Double Hot. Od nich sa prakticky líši iba v nepatrných drobnostiach.

Fruity Gold je ovocný výherný automat zložený z 3 valcov a 3 riadkov s 27 fixnými výhernými líniami. Tým sa radí medzi tzv. nelíniové automaty. Pre nich je charakteristické, že nemajú predom zadefinované výherné línie. Výherná kombinácia je potom zložená z troch rovnakých symbolov, ktoré sa môžu nachádzať na ľubovoľnej pozícií na jednotlivých valcoch. Výherné kombinácie musia začínať zľava a v neprerušovanom slede pokračovať doprava po susedných valcoch. Výhry z viacerých línií sa sčítavajú.

Vizuál hry tvorí jednoduché zelené prostredie s tmavými valcami a nekomplikovanou grafikou ovocných symbolov. Pri pretáčaní valcov natrafíte aj na symboly zvonu, balíku peňazí, alebo sedmičky. Najhodnotnejšiu výhernú kombináciu tvoria tri sedmičky, ktoré vám dajú 30 násobok vašej stávky.

Zlaté bonusy na valcoch Fruity Gold

Čo by to bol za automat bez bonusov. Ani v tomto ohľade vás Fruity Gold nesklame. Nechýba klasický Wild symbol, ktorý zobral na seba podobu žolíka s nápisom Wild. Zastáva všetkým známu funkciu náhrady chýbajúceho symbolu vo výhernej kombinácií. Jedinečným prvkom je tu Double Wild Symbol s podobou zlatých tehličiek. Tento symbol opäť funguje ako Wild, ale zároveň vám vašu výhru zdvojnásobí. Posledným bonusovým symbolom tejto hry je Mystery symbol. Ak vytočíte na výhernej línií 3 Mystery symboly, získate možnosť náhodného násobiteľa, ktorý vás môže obdarovať výhrou až 300-násobku vašej stávky. Nechýba ani funkcia Gamble (risk), s ktorou si môžete celú výhru ešte zdvojnásobiť. Musíte však správne uhádnuť farbu pretočenej karty. Na žiadnom automate od Synot Games nechýba funkcia Autoplay. Ňou si môžete značne urýchliť priebeh celej hry a dopracovať sa tak rýchlo k vytúženým výhram.

Pretáčajte valcami aj zadarmo v eTipos.sk

Ako každý automat, aj tento si nájde cestu k srdciam svojich fanúšikom. Predsa len sa jedná o nekomplikovanú rýchlu ovocnú klasiku nabitú množstvom multiplikátorov, ktoré vám výhru dokážu pekne navýšiť. A pekne výhry vedia veľmi rýchlo spríjemniť každý deň. Fruity Gold si môžete vyskúšať zadarmo ale ja za reálne peniaze v slovenskom kasíne eTipos.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty