Hell Bars

Hell Bars

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hell Bars?

Hell Bars je 3-valcový automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami.

Aká je téma hry Hell Bars?

Na valcoch hracieho automatu sa objavujú tradičné ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Hell Bars nájdete Wild symbol a Mystery symbol.

Je možné v hre Hell Bars získať free spiny?

Na tomto automate free spiny nie sú.

Ponúka táto hra možnosť hrať jackpoty?

Áno, v rámci Synot Progressive Bonus máte možnosť vyhrať niektorý z atraktívnych jackpotov, avšak nie všetky kasína ich ponúkajú.

Ako vyhrať v hracom automate Hell Bars?

Wild symbol okrem toho, že je žolíkom, dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu s odmenou v hodnote 500-násobku stávky. Rovnakú výhru získate aj za zobrazenie troch Mystery symbolov kdekoľvek na valcoch.

Vyskúšajte si výherný automat Hell Bars zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4870 €
Úroveň:
Gold
4254 €
Úroveň:
Silver
188 €
Úroveň:
Bronze
123 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Ovocný 3-valec Hell Bars

Prehľadný a dynamický. Asi tak by sme na úvod charakrterizovali výherný automat Hell Bars od spoločnosti Synot Games. Ponúka svižné hranie, peknú grafiku, príjemný zvukový doprovod a predovšetkým zaujímavé výhry. I keď to podľa názvu hry nevyzerá, ide o klasický automat s ovocnými symbolmi.

Na tomto 3-valcovom hracom automate sa točia symboly na 3 riadkoch, čomu by zodpovedalo tak 9 výherných línií, pravda? Hell Bars však ponúka tých línií oveľa viac, a to maximum 27. Takýmto číslo na nemôžu pochváliť ani niektoré 5-valcové mašinky ako napríklad Path of Valkyrie. Systém vyplácania výhier je klasický, pri tomto nastavení však postačuje vytočiť si rovnaký symbol kdekoľvek na každom z troch valcov.

Berte až 500-násobkové výhry

Zo základných symbolov sa v hre objavujú 4 ovocné znaky, BAR a dvojitý BAR. Za 3 „barové“ symboly sú stanovené výhry v hodnote 20 resp. 30-násobku stavenej sumy. Ak by sa vám nadobudnutá výhra málila, navýšiť ju môžete cez funkciu Gamble (Risk). Hoci online automat Hell Bars neobsahuje žiadnu bonusovú minihru, nejaké špeciálne symboly, vďaka ktorým sa dopracujete k atraktívnejším výhram, tu predsa len nájdete.

Prvým je Wild symbol. Rovnako ako na automate FruitiXX supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a zároveň vytvára aj vlastnú výhernú kombináciu. Ak ju vytočíte, získate až 500-násobok stávky.

Druhým špeciálnym symbolom je Mystery symbol. Ten vaše hráčske konto dokáže zveľadiť behom pár sekúnd. Stačí ho kdekoľvek na valcoch vytočiť 3x a výhra v podobe 500-násobku pôvodného vkladu je vaša.

Vyskúšajte si automat Hell Bars zadarmo, hoc aj na mobile

U nás si môžete vyskúšať automaty úplne zadarmo, bez registrácie či vkladu. Ak preferujete rýchle a jednoduché hranie, vyskúšajte si aj online slot Hell Bars. Autori zo Synot Games v ňom dokonale skĺbili tradičnú populárnu ovocnú tému a atraktívne výherné možnosti.

Hrací automat Hell Bars sa nachádza aj v ponuke online herne eTipos.sk, kde okrem klasických výhier môžete zabojovať až o dva rozdielne jackpoty. Prvým je Synot Progressive Bonus z 4 úrovniach Bronze, Silver, Gold a Diamond, a druhým je platformový kasínový jackpot kasína eTipos v 3 úrovniach Bronze, Silves a Gold. Spolu teda až 7 možností jackpotových výhier. Prajeme veľa šťastia a kopec zábavy.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty