FruitiXX

FruitiXX

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat FruitiXX?

FruitiXX sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií, ktorých počet nejde meniť.

Aká je téma hry FruitiXX?

FruitiXX je ovocný automat v modernom grafickom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Okrem Wild a Scatter symbolu tu žiadne ďalšie bonusy a špeciálne funkcie nenájdete.

Je možné v hre FruitiXX získať freespiny?

Nie, tento automat voľné pretočenia neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach nájdete na hracom automate FruitiXX 4 úrovne jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate FruitiXX?

Náš tip: Za zobrazenie 5 symbolov Scatter kdekoľvek na valcoch získate 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat FruitiXX zadarmo

Ovocná séria Fruiti od Synot Games

Fruiti, FruitiX a napokon aj FruitiXX. To je séria ovocných automatov vytvorená skúsenými vývojármi zo spoločnosti Synot Games. Je už len na vás, ktorému online slotu dáte prednosť. Rozdiely medzi nimi sú postavené predovšetkým na počte výherných línií a výherných hodnotách jednotlivých symbolov. Po bonusovej, vizuálnej a zvukovej stránke sú veľmi podobné. Poďme si v skratke predstaviť verziu XX.

Ovocný automat FruitiXX rovnako ako jeho predchodcovia pozostáva z 5 valcov a 3 riadkov. Čím sa však od nich odlišuje, je počet výherných línií. Zatiaľ čo predošlá verzia Fruiti disponovala 5 výhernými líniami, verzia automatu FruitiX 10 výhernými líniami, aktuálne ich FruitiXX obsahuje až 20. To znamená, že šanca vytočiť výhernú kombináciu je tu o niečo väčšia. Všetky línie sú fixne dané, ich celkový počet neviete korigovať. Aby bol kombinácia výherná, musí spĺňať niekoľko základných podmienok. V prvom rade musí pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, ďalej začínať na prvom valci a bez prerušenia pokračovať smerom doprava.

Aby hra nevyznela nudne a fádne, autori sa pri zostavovaní online automatu Fruiti XX pekne vyhrali s jeho pozadím. Vidieť na ňom šľahajúce plamene, ktoré pri hraní navodia dokonalú ohnivú atmosféru. Hudba a zvukové efekty po zisku výhry sú príjemné a pri hraní absolútne nerušia. Na valcoch sa točia notoricky známe ovocné symboly. Menej získate s čerešňami, citrónmi, pomarančmi (0,5-, 1- a 5-násobok stávky). O niečo viac so slivkami a melónmi (1-, 2- a 10-násobok stávky). Nad všetkými ovocnými symbolmi sa týči červená sedmička, za ktorú dostanete výhry v podobe 1-, 4- a 20-násobku stavenej sumy. Zatiaľ dosť málo, však? Tak poďme ďalej.

Ako získať 500-násobok stávky

Ak ste už hrali niektorý automat z tejto ovocnej série, istotne tušíte, aké bonusy vás vo verzii XX čakajú. Áno, aj na výhernom automate FruitiXX vám pri dosahovaní vyšších výhier poslúžia dva klasické bonusové symboly. Prvým je Wild symbol a ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho dokáže podobne ako pri hre Path of Valkirie vytvoriť samostatnú a nezávislú výhernú kombináciu. A nejde o žiadne zanedbateľné hodnoty. Za tri divoké symboly si prilepšíte o 2-násobok stávky, za štyri o 20-násobok, no a ak by sa vám pošťastilo a vytočili by ste 5 divokých symbolov, získate 50-násobok stavenej sumy. Myslíte, že toto číslo je v hre najvyššie? Ste na omyle. Desaťnásobne viac získate s druhým bonusovým symbolom, ktorým je Scatter symbol. Vyobrazený je ako hviezda a vašu stávku dokáže navýšiť až o úžasný 500-násobok. To by ste však museli Scatter symbol vytočiť 5-krát. Podarí sa vám to? Slot FruitiXX obsahuje aj obľúbenú funkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej svoje výhry môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť farbu zarytej karty.

Synot Progressive Bonus

Online výherný automat FruitiXX zahŕňa aj 4 úrovne čoraz viac populárneho jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Ak sú v online kasíne nasadené, ich priebežné hodnoty sú zobrazené nad valcami. Zmocniť sa niektorého z nich záleží len od šťastia a náhody. Výhercom sa môže stať ktokoľvek a kedykoľvek bez ohľadu na výšku stávky.

Hra FruitiXX v online kasíne Sveta hier Niké

Tak čo, presvedčili sme vás a dáte tomuto ovociu šancu napríklad v slovenskom online kasíne Niké.sk? Hrací automat FruitiXX s ohnivými plameňmi si môžete vyskúšať aj zadarmo bez registrácie a akýchkoľvek vkladov. Až sa s hrou zoznámite, skúste šťastie v kasíne a nezabudnite využiť bonusy pre nových hráčov. Hra je dostupná aj v mobilnej verzii, či na tablete.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty